35 B Bérubé (Jiné)
Hlavní Lambert, Schlenker
Čároví Gawryletz, Mills

IceHogs opět prohráli v prodloužení a v sezoně končí

Chris DiDomenico, nejproduktivnější hráč playoff AHL (7+11 ve 13 zápasech) sice srovnal při hře bez brankáře na 1:1, v závěru prvního prodloužení ale vystřelil Texasu postup do finále Roope Hintz, když dostal v ideální pozici dost prostoru, aby proměnil přihrávku od zadního mantinelu. IceHogs končí v playoff s bilancí 9 výher a 4 porážky a proti Stars odehráli velmi těsnou sérii, ve které čtyřikrát rozhodovalo prodloužení. V něm byl třikrát úspěšnější soupeř a po výhře v šestém střetnutí se může těšit na boj o Calder Cup proti Torontu. Jeff Glass pochytal 38 střel a jeho kolega na druhé straně Mike McKenna nasbíral stejný počet zákroků. „Jsme zklamaní, samozřejmě. Byla to vyrovnaná série, hodně se hrálo v prodloužení a asi by si zasloužila sedmý zápas. Texas hrál dobře, ale potom, co se nám podařilo vyrovnat, jsme se cítili nahoře. Jenže v prodloužení se Stars zvedli a nakonec ho zvládli lépe. Jsme smutní, že už je konec,“ vyjádřil se trenér Jeremy Colliton.