MS 2017

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
shaacul napsal

Zaregistroval jsem to až teď (je to z 14 dní starého rozhovoru), ale Panarin řekl že se v play off cítil hodně unavený, sice nechtěl říct že to souviselo s tím, že na rozdíl od jiných hráčů nedostal v posledních zápasech volno, ale dá se to propojit. Takže Hawks si možná zachovali tvář = nechali ho získat bonusy, ale zároveň se Panarin na konci sezóny utavil. Koneckonců byl to druhý rok v NHL a z KHL na takový zápasový příděl zvyklí nebyl.

Mirek napsal

Je to první zápas, navíc proti Kanadě. Kempný mě sice dneska taky nepřesvědčil, ale Jeřábek, Rutta a Krejčík měli rozhodně víc WTF momentů. A nebyli v tom sami, i mezi útočníky byly nějaký nesmysly. Škoda, že nedokážeme využít Pastův potenciál, jeho akce mi přišly, že často vyzní do ztracena. Na druhou stranu, šancí jsme měli fakt moc, minimálně Kovář jasnej gól a takových situací bylo víc, Horák s Řepíkem tam byli sami před Pickardem… Nejvíc mě mrzí, že opět/stále fandím týmu, který je totálně neschopnej v přesilovce. Ach jo. Ale na začátek turnaje a proti Kanadě to nebyl zlej zápas, těžko z toho usuzovat něco víc.