Další porážka na Turnaji nováčků

Blackhawks prohráli také svůj poslední zápas ve skupině na Turnaji nováčků v Traverse City a v úterý večer pokračují duelem s Rangers. Chicago prohrávalo s Carolinou po dvou třetinách už 0:5, ve třetí části ale dokázalo utkání zdramatizovat a nakonec prohrálo 5:7. Potřetí v řadě se trefil Ryan Haggerty, dvě branky vstřelil obránce Sam Jardine a po jednom gólu si připsali další zadáci Erik Gustafsson a Nolan Valleau. Jardine snížil v 55. minutě na 5:6, vyrovnat už se ale nováčkům Blackhawks nepodařilo a v závěru inkasovali poslední branku do prázdné. Vincent Hinostroza přihrál na tři trefy a tři body zaznamenal také Gustafsson. O čtyři góly Hurricanes se postaral útok Tolchinsky, Wallmark, DiGiuseppe a 4 asistence zaznamenal talentovaný obránce Haydn Fleury.