Naděje Hawks prohrály s Minnesotou

Zatímco v prvním ze dvou víkendových utkání se Chicago radovalo z výhry 5:0 nad St. Louis, s pořádajícími Wild nakonec Blackhawks prohráli 4:7. Trenéři se rozhodli šetřit Bedarda s obráncem Wyattem Kaiserem („Myslím, že jsme všichni viděli dost,“ smál se trenér Anders Sorensen), po dobrém začátku se ale zdálo, že se Hawks objedou i bez nich. Jenže nadějné vedení 3:1 Chicago neudrželo a přestože Martin Mišiak tečí Korchinského střely ještě před druhou přestávkou vyrovnal na 4:4, ve třetí třetině už ve skóre Minnesota dominovala a zvítězila 7:4. Kromě Mišiaka se trefil také Ryder Rolston a dvakrát Nick Lardis, který potvrdil svůj včerejší povedený výkon. V útoku s Dachem a Mišiakem, který na tomto místě nahradil Bedarda, vytvořil Lardis nebezpečnou formaci a naznačil, že i s ním by se do budoucna mělo počítat.