Také proti Dánsku pomohl Bedard Kanadě k výhře dvěma góly

Druhý zápas na turnaji a Connor Bedard se znovu dvakrát radoval z gólu. Už ve 3. minutě si vybruslil k modré čáře a jeho ukrytá střela přinesla kanadskému týmu náskok. Na začátku třetí třetiny se pak Bedard trefil podruhé, když jeho přihrávka Guentherovi byla sice zblokovaná, útočník Arizony se ale přesto dostal ke kotouči a posunul chicagskému mladíkovi do snadné pozice před odkrytou branku. Bedard si ještě v závěru připsal bod za přesilovkou asistenci. Dubois (LA) se protáhl od brankové čáry do zakončení a jeho trefa určila konečný výsledek 5:1 pro Kanadu. Po dvou úvodních zápasech na Mistrovství světa v Praze a Ostravě má tedy Bedard na kontě pět bodů za 4 góly a jednu přihrávku.

V neděli byl ve hře také Philipp Kurashev a jeho Švýcarsko se protrápilo k vítězství 6:5 nad Rakouskem. Favorit utkání ztrácel dvě branky a Rakušané později srovnali na 4:4 a 5:5, v poslední minutě ale po přísném vyloučení soupeře definitivně zajistil Švýcarsku výhru Hischier (New Jersey). Kurashev zaznamenal stejně jako proti Norsku bod za asistenci a o první gól na turnaji ho fantastickým zákrokem připravil brankář Kickert. Kurashev dobře pálil i v přesilovce na konci, Kickert se ale znovu skvěle přesunul a jeho ránu z voleje zlikvidoval. Útočníka Blackhawks to však nakonec mrzet nemuselo a Švýcaři oslavili výhru 6:5.