Playoff 2016

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
shaacul napsal

Bowman jev Petrohradu, je tam jako poradce pro tým USA, zároveň ale přiznal že i sleduje evropské hráče. Zjišťuje kdo na tom jak je a hlavně kdo je ochotný udělat další krok, tzn. jít za oceán a zkusit se prosadit v NHL. Vyjádřil se v tom smyslu že ne všichni "hvězdní" evropští hráči tuhle touhu v sobě mají a stačí jim být hvězdou v lize kde jsou.
Ke Kempnému se vyjádřil v tom smyslu že se na podpisu pracuje, jsou ale potřeba dořešit detaily a nic zatím není rozhodnuté.
Mluvil také o Schmaltzovi, řekl že Hawks podpoří ať už se rozhodne hrát dále na univerzitě, neboať se rozhodne že podepíše z Hawks a stane se profesionálem. Mezi řádky se dá vyčíst že by byli Hawks radši kdyby už letos podepsal. Podle toho jak o něm mluví se od něj hodně očekává. Bowman byl otázán i na možnost že by hrál na univerzitě další dva roky a pak by z něj byl UFA, podle toho jak se Schmaltz vyjadřuje ale nemá zaječí úmysly a chtěl by opravdu hrát za Hawks.
Poslední informace byla k Pánikovi, Bowman řekl že Hawks ho prodloužit chtějí, jednají a neměl by být problém podepsat ("I don’t think the contract is going to be a challenge").

voNt napsal

to shaacul: Dival jsem se vcera a nic 'zabavneho' jsem nepostrehl ..

Jinak, muze mi nekdo vysvetlit, co se ted deje na zapade v PO? Prijde mi, ze Blues, jak 'nemus' hrat, tak proste nehraji a cekaji, az je neco 'nakopne' .. A to ze to NSH dotahli do 7. zapasu je take 'djouk' .. Prijde mi, ze to neukazuju ani tak na silu NSH a DAL, ale spis na slabiny Blues a SJS .. A nebo uz jsem kompletne ztratil prehled .. Kazdopadne tipuji letos 'Eastern' viteze.