Světový pohár 2016

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
voNt napsal

.. ten trest Hossy byl klicovy, trosku 'rozhodil' Svedum 'sandal' .., jak vtipne okomentovali na espn xD

Jinak obrovske prekvapeni samozrejme, porad sem cekal, ze SWE preplne na 'vyssi' vykon a nic. Samozrejme mela EU velke stesti prakticky pri vsech vstrelenych golech.., ale pokud tam SWE prijelo s taktikou, ze kdyz daji 2 goly, tak vyhrajou - tak je dobre, ze jsou out.

Can - Rus jsem vydrzel jen prvni tretinu .. coz me trosku mrzi, protoze jsem Rusum neveril a nakonec to preci jenom trosku zdramatizovali. Ale jenom trosku .. :D

Mirek napsal

Jako netvrdím, že se Kempný určitě prosadí. Ale po dvou zápasech, za těhle podmínek, to se prostě nedá jasně říct. Taky mu není 19, ale 26, to je fakt. Jenže viděl jsem už spoustu hráčů, kterým začátek uletěl a nakonec udělali kariéru. A od doby, kdy jsem viděl v Edenu hrát s kanadskou juniorskou repre mladýho Jordana Staala, který se vůbec neudržel na bruslích a prohrál všechna buly, tak závěr z jednoho zápasu nedělám… Navíc si říkám, že chyby jako proti Kanadě, kdy nejdřív jel Crosby do brejku a pak z té druhé byl gól na 3:0, ty si člověk zapamatuje a nebude je opakovat…

voNt napsal

.. no ja nevim jak berry65, ale ja si dost dobre pamatuji, jak kdyz zacinali v CHI pravidelne hrat Keith + Seabrook. To bylo "kiksu", hlavne Seab myslim - co zapas, to nejake 'namazani' souperi do tutovky .. Tak to bylo pomalu celou jednu sezonu.

to domin222: Nevim, nevim, v tom zapase s Evropou uz myslim hral Kempny daleko mene. Nevim casy, ale urcite byl mene videt. Hlavne tusim na presilovky uz nechodil (nepochopitelne) skoro vubec, hral tam Nakladal a ten nebyl schopny dostat puk z modre na branku/za branku .. O rozehravce z naseho pasma ani nemluvit, jedine Voracek dokazal zavest puk bezproblemu do tretiny ..

Domin222 napsal

Mirek má úplnou pravdu..Kempný se prvně musí pořádně adaptovat něco odehrát a pak můžeme povídat jestli na to má nebo nemá..Každopadné Jandač,Prospal odborník na obráne Špaček tihle všichni mu hodně věří..Chicago může na Kempném jen vydělat..Já osobně mu věřím,že až se pořádně adaptuje zvykne si na kluziště odehraje něco v AHL tak,že ho tak v listopadu(prosinci) uvidíme v NHL potenciál na to rozhodně má....

Mirek napsal

Pokud na to nebude mít, tak bude hrát AHL nebo se vrátí zpátky do Ruska. Místo něho bude hrát v Chicagu třeba Svedberg, Gustafsson nebo Pokka. Chicago jeho podpisem nemělo co ztratit, pokud se nechytí v NHL, dostane zlomek ze své už tak nízké smlouvy na 700 tisíc dolarů. K pochopení nic složitého. A hodnotit podle dvou zápasů, kde hraje proti nejlepším hráčům koncentrovaným do několika týmů (to je podle mě důležitější než kvalita spoluhráčů teď vs. potom, v Chicagu by měl ve třetí obraně jinou roli), oproti roku v Omsku a MS, kde ho zástupci Hawks určitě pozorně sledovali, no nevím. Sám Kempný říkal, že v kontaktu s Chicagem byl dlouhou dobu. Jestli na NHL má nebo nemá si můžeme říct v listopadu nebo možná až v únoru nebo možná až po sezoně, kdy mu smlouva vyprší. Díky příchodu Campbella na Kempnýho není nutný vytvářet nějaký tlak. Šanci jít do zámoří a zabojovat o NHL si zasloužil. Teď je na něm, jak s ní naloží. Za Chicago nebo Rockford ale neodehrál ještě ani jeden zápas.