MS 2018

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: shaacul
shaacul napsal

Teď o tom píšou v Chicagu v podstatě všichni kdo píší o Hawks. Hossa skončil, ale oficiální konec kariéry teď udělat nemůže a nechá kontrakt doběhnout na marodce. Rád by pokračoval v nějaké pozici v týmu. Osobně čekám že se najde klub (Arizona?), který kontrakt převezme aby mohl být v pohodě pod stropem.

Avatar: MIro
MIro napsal

Čaute.zachytil som v novinách rozhovor s Hossom,kde potvrdzuje ,že predáva apartmán v Chicagu a že s rodinou sa sťahuje do Trenčína.potvrdil,že hokej už hrať nebude,ale zatiaĺ nevie ako naloží tím z jeho kontraktom(aspoň takto napísali možno už nejaký plán na výmenu majú) je to ale škoda ž e sa mu už nedá.každopádne po skončení kontraktu je veĺká pravdepodobnosť že bude pôsobiť v tíme.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

USA porazily v přípravě Dánsko 3:2. Kane přihrál na poslední branku a hrál v útoku s Larkinem a Leem. DeBrincat nastupoval s Kreiderem a Whitem.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Záleží na tom, jak to nakonec poskládají. Jako před olympiádou, při pohledu na nominaci bylo jasný, že pro Kubalíka stejně není v sestavě pořádné místo. Na druhou stranu, koho jinýho mít v záloze jako žolíka než někoho, kdo to rozhýbe, umí dát gól, ale třeba má rezervy při bránění. Na trenéry už těch mladých bylo asi dost, jedou Nečas, Chytil, Kaut a to není málo… btw jsem hrozně zvědavej, jestli Carolina potvrdí všechny odhady a vezme Svechnikova nebo to risknou a vsadí všechno na dvojici Nečas-Zadina, pro fanoušky v ČR by to bylo parádní!

Avatar: g.a.i.z.k.a
g.a.i.z.k.a napsal

Zadina tam mel jet.. jw to talent a pomohlo by mu to pred draftem. Ale nevidel jsem ani 1 zapas Cechu takze spis to hodnotim z ciate teoretickeho hlediska

Avatar: Mirek
Mirek napsal

A Jokihraju se do finální sestavy Finska bohužel nedostal.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

4 hráči Hawks za team USA: Kane, Oesterle, ADB a Murphy.

Avatar: tomsik
tomsik napsal

Tak Pleky fajn, ale pouze do 3 nebo 4 lajny, hlavne at nechodi na presilovky

Avatar: Dave 81
Dave 81 napsal

Zadina a Frk jsou skvělými střelci, alespoň jeden z nich tam být měl...

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Tak co říkáte na sestavu? Místo Furcha jede jako trojka Hrachovina, dorazí Plekanec s Hykou, nedostalo se na Frka nebo Zadinu, ale ostatní mladí jedou. Přijde mi divný, jak to nakonec dopadlo s brankářema, ale vliv to asi nebude mít velký. Pláněk se dostal do repre jen díky hromadě zraněných a nakonec jede, v té obraně nás asi bude tlačit bota, i když poslední roky chybí spíš nastřílené góly a snad ještě někde obranu vyztuží z Ameriky, pár želízek v ohni máme. Každý by v tom týmu udělal pár změn, jenže celkově to myslím není špatný. Není zase tolik z čeho vybírat. Na můj vkus málo praváků a doufám, že se bude dařit Nestrašilovi s Hanzlem. Už aby to začalo!

Avatar: Domin222
Domin222 napsal

Tak Anisimov společně se Zajcevem posílí Rusko na MS.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Já myslím, že s příjezdem Ritticha jsou gólmani daný. Trochu mě mrzí, že je už ze hry Bartošák, odseděl Olympiádu, tak jsem čekal, že teď dostane příležitost. Stejně tak mohl dostat šanci Svoboda z Plzně. Francouze mám rád, ale pokud odchytá další turnaj sám, Rittich odchytá na MS jeden zápas a Furch nic, to mi přijde jako škoda. Nikdo by neměl dostat prostor za odměnu, ale s brankářema je to vždycky složitý, někdy tu šanci dostat musí.