Snad budou výsledky lepší

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: mtrojanlegacy
mtrojanlegacy napsal

Jediná výhoda této hrozné situace je že snad konečně Bowman shoří. Jelikož objektivně je 3/4 problému které poslední sezony máme jeho vina. Měl by to uznat sám a jít o dům dál. Diky Q jsme sice přišli o Kempase a další obrance co se mu nelibil jejich herní styl ale Bowman muže za zbytek. Musí pryč je to náš největší problém. Nebo ať dostane nůž na krk , že musí přivest po sezóně zpátky Panarina (volný hráč) a pořádně obmění kádr a když to nezvládne musí jít.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Myslel jsem trpělivost pokud jde o výsledky a právě tu přestavbu, ne trpělivost s tím, že si tahle sestava sedne, to asi nejde. Fandit a doufat budeme pořád, ale konkurence nespí a v téhle sestavě je dost věcí, které nefungují jak mají.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Nejsem si jistý jestli trpělivost je to nejlepší. Podle mě to chce přiznat fanouškům že One Goal je teď přestavba. Fanoušci nejsou blbý. A pak je i adekvátní že Hawks pustili Q, protože to není trenér pro přestavbu a práci s mladými a stejně by měli pustit i Bowmana, to taky není stavitel. Stavitel byl Tallon, Bowman je cifršpion, který dokáže pracovat s tlakem na peníze, ne budovat tým.

Avatar: tomsik
tomsik napsal

Jde o to, ze ten sesup nebyl postupny, ale strmy pad. Bowman delal drobne a vetsi chyby casto, akorat to dlouho nebylo videt, casto o neco preplacel hrace, casto NTC. Dokonce i Bickell mel seznam 8 tymu, kam muze byt vymenen. Tim si proste svazoval ruce. Osobne nejsem rozhodne zmlsany, to snad ani nejde po tech temnych casech a s vedomim systemu NHL. Jen me mrzi, ze jini to zvladaji lepe, treba v PIT. Kazdopadne, to uspesne obdobi bylo neuveritelne, ani jsem nedoufal, ze neco takoveho zaziju :) A doufam, ze se dnesni sestava chytne, ten zacatek sezony byl velmi zabavny, dokazali, ze na to maji.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Chce to trpělivost. Kromě několika hvězd za zenitem mají Hawks dost hráčů, kteří by si jinde nezahráli nebo teprve začínají. Škoda, že Saad se Schmaltzem nezvedli rukavici a nejsou produktivnější. Nic netrvá věčně, tím spíš pod platovým stropem, a teď musíme počkat na novou generaci. Jsme trochu moc zhýčkaní minulými úspěchy… Ale jak píšeš, i tak je potřeba hrát s nasazením, nebalit to zbytečně předem.

Avatar: Boss
Boss napsal

I přesto že se Blackhawks velmi nedaří stále věřím že podají kvalitní výkony ať se dostanou do playoff nebo ne.Je to má srdcovka tak se sakra jestřáby spojte a zahrajte tak jak se patří. Váš věrný fanoušek