MSJ 2019

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: shaacul
shaacul napsal

Dle Powerse (TheAthletic) Bowman plánuje letos podepsat Kuracheva.
Teoreticky by mohl dát na konci sezóny 3-5 zápasů za první mužstvo a příští rok si dát celý v AHL.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Od Kurasheva se určitě nečekalo tolik, ale v QMJHL je hodně produktivní už od začátku sezony. A ve švýcarským týmu zahráli dobře i jiní (Eggenberger). Rozhodně svými výkony dělá radost, tak snad mu to vydrží a poradí si i s přechodem mezi dospělé. Šanci by dostat měl.

Jinak asi všichni naplnili očekávání, možná mimo Barratta a Galvase, pokud jde o úhel pohledu. Entwistle neměl moc prostoru, ale hlavně na začátku turnaje se s tím popasoval dobře. Boqvist je mladej a ve švédský obraně dostal i tak hodně místa. Joker a Mitchell zvládli svoje role v pohodě. Galvas se svezl s celkovým výkonem ČR, na můj vkus se zapojoval příliš často a vysoko do útoku. Ale nejsem si jistý, jestli se od něho dalo očekávat něco extra víc. Barrattovi se povedl první zápas, pak už jen sbíral čárky do počtu střel a nic jinýho, tak těžko soudit, jestli je to plus nebo minus.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Kdo podle vás vypadá na MSJ nejlíp. Mě nejpříjemněji překvapil Kurashev, je to 4.kolo draftu, v podstatě se od něj asi moc nečekalo. V podstatě ale táhnul celý tým Švýcarska, pokud s ním budou Hawks dobře pracovat, tak to třeba dotáhne do NHL.

Avatar: David
David napsal

šokolovali je něco jako, že je šokovali a zároveň vyškolovali? :)

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Kurashev se zdá být ze 4. kola skvělou volbou, jen tak dál!