MSJ 2020

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Kamera je na(d) plexi a trochu vycuhuje. Podle pravidel asi ok, neveril jsem, ze by to rozhodci prehlidli nebo odpustili, museli mit nejaky duvod. Ale i ze zaberu prave tyhle kamery to vypadalo, ze ji puk trefil uz za hranou plexi. No nic. I tak meli Rusove presilovku a jejich dve nasledny vylouceni, skoda mluvit. Ve finale bylo Rusko asi o fous lepsi, Hayton je teda brutalne nesympatickej typek, ale trefil se paradne. Nakonec nekdo vyhrat musel, skoda, ze ne v prodlouzeni :)

voNt napsal

.. dival jsem se, dobry hokej, hodne "uzkoprsi", ale konzistenti rozhodci.. Usinat jsem ale sel s tim, ze to rozhodl jejich totalni "bludr", kdy neposlali CAN do 3 za delay of the game.. Ted ze sestrihu na tsn jsem zjistil, zew pry to trefilo kameru na plexiskle, coz je pry soucast plexiskla.. hm, ok, takze CAN mela obrovske stesti. Rusove mi prisli lepsi, ale meli marne presilovky, coz rozhodlo (tu 5:3 teda nedostali, narozdil od CAN). Coz byl asi duvod, proc jsme je jako jediny tym porazili.. Celkove vyrovnany zapas, stesti se priklonilo k "pripravenym".