5/2 @ San Jose

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Desjardins srazil Mayerse v útočným pásmu Hawks, Keith na něj pak vystartoval a porvali se. Keith dostal 2+10 minut za vyvolání bitky, 2 minuty za vyvolání bitky, když má plexi, a 5 minut za bitku, celkem 19 trestných minut. Desjardins dostal 5+do konce za úder na hlavu a 5 minut za bitku. Proto se nakonec hrálo 4 minuty 4 na 4 a pak měli Hawks minutu přesilovku. Trest pro Desjardinse ale nepadl okamžitě, rozhodčí se radili a zákrok viděl jen čárový, který byl přesvědčený, že Desjardins před úder trochu vyskočil. Vedení ligy pak toto označilo za chybu, Desjardinse nečeká žádný další trest. Jinak štěstí celkově, Shaw dal rychle na 3:2 a Krügerovi se puk při vyrovnání odrazil přímo před odkrytou branku. Škoda, že Toews nedal gól v oslabení, když sebral puk Boylovi, podobně jej ale později vzal Murraymu a už z toho byla rozhodující branka pro Kanea. Crawford nevypadal moc jistě při třetí brance Handzuše, pak už byl ale bezchybný a měl tam několik skvělých zákroků. Saad konečně první branka v NHL, už si ji za předchozí výkony zasloužil ažaž.