20/2 Hawks vs. Kosatky

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Nepochybně nebyli Q a Haviland úplně na jedné lodi, to nic nemění na tom, že přesilovky pod Komponem jsou pořád nic moc a Kitchen je pořád :clown: Aspoň to oslabení je konečně dost dobrý... Frolík se umí do střeleckých pozic dostat, o tom není pochyb a je to často během zápasů vidět. Částečně je ale umí dobře zahodit a částečně má pravdu i Filip v tom, že dost jeho střel je z málo nebezpečných pozic. Každopádně už dřív dokázal, že v NHL góly dávat může, těžko říct, proč se mu to teď už delší dobu nedaří. Zasloužil by si to, odvádí spoustý dobrý práce i jinak...

Mirek napsal

Jo a ještě jednu věc jsem chtěl dodat, jakmile začali hrát Hawks do strany, tak měli s důrazným forčekingem Canucks dost problémů, kolmice dopředu ale naopak Vancouver nedokázal pokrýt, kolikrát jeli Hawks 2 na 1, to se snad ani nedalo spočítat. Bylo mi líto Bollanda, asi třikrát tam byl a vždycky to ten druhej vzal na sebe a střílel :) Obrana Canucks sice výborně střílí, jak se taky ukázalo na konci, ale jsou dost pomalý, když tam kolem nich několikrát prosvištěl Stalberg, to bylo docela legrační :)

Mirek napsal

Konec zápasu špatnej, to už musí dotáhnout. V první třetině to taky nebyla žídná sláva, sice třikrát sami na gólmana, ale na druhý straně jel zase dvakrát sám Daniel Sedin a pak dal takovou šmudlu... ve druhý už to bylo o dost lepší, přišlo mi, že se hra hodně zlepšila, když se Rozsíval prohodil s Brookbankem a šel ke Keithovi. Doufám, že bude Hossa v pořádku, nedivil bych se, kdyby ale měl otřes mozku. Hansen je hovado, to jeho vyjádření novinářům, kdy tvrdí, že upadl, to je výsměch. Musel bych se na to podívat víckrát, ale nepřišlo mi, že šel do souboje s tím, že Hossu praští do hlavy, ale když už neměl šanci na puk dosáhnout, tak ho dojel dost hnusně. Na druhou stranu, Hawks měli zase štěstí při prvním gólu Sharpa, mělo se pískat šest hráčů na ledě. Kesler zase pobavil, snad třetí zápas po zranění a už zase dostal dvojku za simulování. Je to dobrej hokejista, ale tyhle jeho úlety... Schneider chytal skvěle, Emery měl taky pár dobrých zákroků. Nebylo to letos poprvé, co vyhlášení tří hvězd v Chicagu vypadá dost zaslepeně, Schneider byl určitě jednou z hvězd zápasu a Daniel Sedin byl taky hodně vidět, nakonec to byl taky on, kdo získal puk pro Bieksu a podílel se tak na vyrovnání. No stačilo, aby Oduya nepokazil rozehrávku chvíli před tím a mohlo to být v klidu 4:2. Stejně jako minulý zápas, výhra je sice super, ale důležitější je, jestli bude Hossa zdravej. Naštěstí mají Hawks na křídla docela rezervu na farmě, horší by to bylo s dalším zraněním v obraně nebo na centru.