23/2 Hawks vs. Sharks II.

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Neč napsal

Me se celkove libil nas herni projev. Q o tom mluvil na tiskovce, ale slo to videt i v realu. I Kane v posledni tretine se snazil hitovat a hrabal smerem dozadu naplno. Nevim jak se to Q dari, ale prijde mi ze hraci hraji opravdu kazdy zapas s chuti a nasazenim. Mozna to je i tim ze je kratsi sezona a zatim jsme nemeli ty hluche zapasy, ktere ma cas od casu kazdy. Rozsival jednoznacne patri mezi tech 6 obrancu, jsem zvedav co Q pripadne udela s Montadorem az se vrati...

Mirek napsal

Zrovna Bieksa se s Bolligem asi prát nebude, na to mají Canucks taky jiný hráče. BTW pokud se nepletu tak Bollig a Reaves mají stále nějaké nevyřízené účty z AHL, takže tam je v těch bitkách asi ještě něco navíc. Zatím jsem proti SJ viděl jen krátký highlighty, Saad trefil vítěznej gól ideálně, to se chytá těžko. Stalbergův gól ale vypadal dost lacině... tak jako tak, 17 zápasů je neskutečných, to je paráda. Ale pořád je to jen začátek, je třeba to ocenit, ale ne usnout na vavřínech...

shaacul napsal

Co jsem tak cetl tak Mayers muze hrat uz tak ob zapas aby na to jeste mel. Pocitam ze po sezone by mohl skoncit. Myslim ze podle toho jak se profiloval bych byl rad kdyby v Chicagu zustal jako kravatak. Bolliga bych v tymu nechal, proti nekterym tymum je potreba, zadnou jinou heavy-weight nemame. Kdyz si vzpomenu jak si treba Reaves loni dovoloval na Kanea, Carcillo ho zkousel branit, ale akorad dostal nalozeno. Dalsi zapas uz tam byl Bollig a ten si Reavese podal a byl klid.