11/3 @ Hawks vs. Edmonton

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
shaacul napsal

Montador pryč a nebo do Rockfordu. V každém případě se uvolní místo na soupisce abychom mohli pripadne povolat nějakého útočníka, Morin, Pirri, Hayes nebo Smith by si zasloužili nějaký ten zápas nahoře. Navíc tím můžeme zvýšit jejich hodnotu pred výměnou, Bowman někoho přivést chce a něco Ho to stát bude. Určitě bude chtít nějaké to místo na farmě uvolnit pro příští rok, mame několik hráčů se kterými se počítá a budou končit v juniorech - McNeill, Danault.

Mirek napsal

2 Bled: Ano, v USA už mají letní čas, takže jsme teď o 5 napřed oproti New Yorku a o 6 oproti Chicagu. U nás se mění čas tuším až na konci března. Koukal jsem dopoledne na záznam, takže po první třetině jsem se rovnou podíval na výsledek, na to už jsem neměl nervy :) 7 zápasů v 11 dnech na to asi mělo vliv, na začátku byli hrozně utahaní. Čtyři góly se dotahují těžko, ale neměli k tomu daleko. Ve třetí třetině bylo ještě šancí dost, Oduya mohl dát branku, škoda, že to Danis pokryl. Proti Oilers je to vždycky těžký, a je jedno, že teď dva zápasy v řadě nedali ani gól... :x