19/3 Hawks @ Colorado

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Tlačili je hodně, bylo vidět, že jim chtějí porážku vrátit. Landeskog Seabse pěkně přejel, ale ten to bránění teda vzal hodně na lehko. Vypadalo to, že ho Q pak posadil, ale komentátoři říkali, že vůbec nebyl na střídačce, takže možná v tom bylo něco jiného. Uvidíme, jak na tom bude Hossa, během zápasu jsem si toho střetu vůbec nevšiml. Emery toho na práci moc neměl, ale jinak byl pozorný. Hejduk dal gól po pěkné akci, trefil se přesně. Skvěle opět zahráli třetí a čtvrtá lajna, Bollig měl zase šance, Frolík taky, šlo jim to.

voNt napsal

.. hehe, sem si rikal, ze Kaner mel celkem dost odehranych minut. Tak to proto, ze mu Q dopraval double-shifty .. :-D Proste neuveritelna pohoda v tymu .. To ze nam zranili dalsiho top hrace, je take neuveritelne .. Mozna to byla jen smula, ale i tak - mel se za nej nekdo postavit. Tohle mi treba chybi v porovnani s BOS .. Tak jak je nejaky pofiderni zakrok na ne --> hned mela a dostanou co proto (i kdyz je to stoji treba vitezstv). Vim, ze mi hrajeme proste jinym stylem, ale ..