ZOH 2014

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Hehe, tak jsem si nad tím zkusil popřemýšlet takhle brzo :) Tlustý Plekanec (A) Jágr Eliáš (C) Krejčí Hemský Michálek Hudler Voráček Irgl Sobotka Hubáček Hanzal Erat/Vrbata Šmíd Židlický (A) Čáslava Michálek Kuba? Polák Kundrátek Pavelec Kovář/Salák Mrázek V obraně se mi moc nezdá Kuba a radši bych tam viděl Gudase nebo Nakládala, oba jsou ale praváci, a takový už jsou v sestavě čtyři… Vepředu se mi nikam nevešel Hanzal, což mě trochu mrzí, na druhou stranu bych chtěl mít ve čtvrtý lajně Irga s Hubáčkem. Před Frolíkem by nejspíš dostali přednost minimálně Novotný s Hertlem. (Gudas Nakládal Novotný Hertl Frolík)

shaacul napsal

Na nhl.com se rozebiraji mozne sestavy tymu pro ZOH, o ceske mluvil Rosen a Mears a prijde me ze pravdepodobnou sestavu slozili jak petilety kluci. Do utoku bych nedaval Prospala a Vrbatu, Havlat taky posledni dva roky poradne nehral. Naopak chybi Frolik a Sobotka do 4.lajny na cernou praci, oba ji delaji ve svych klubech a delaji ji dobre). Pulka obrany je nesmyls, Kuba a Kaberle by tam patrili pred ctyrmi roky, dnes uz ne o Hejdovy bych taky pochyboval. Sanci by meli dostat Kindl a Klesla, mozna i Rozsival a hlavne dvojice Polak, Gudas.