Přípravný kemp 2013

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
shaacul napsal

Uz se tesim, mimochodem jeste k tomu jak mame naslaplou soupisku. Je treba pamatovat na to ze letos je Olimpiada, je vysoka pravdepodobnost ze Chicago bude mit nejvedsi zastoupeni na hrach co do poctu hracu z cele NHL. Paly off je pro temto tym povinnost, dovolim si tvrdit ze povinnost je i druhe kolo. To znamena ze nejlepsi hrace by cekalo v nasledujicich 8 mesicih 110-120 zapasu. Silena porce, proto se da cekat ze i hraci jako Pirri, Morin co byli odeslani do AHl si 10-20 zapasu v NHL letos zahraji.

Filip napsal

krátké shrnutí přípravných zápasů: Hawks odehráli 6 přípravných zápasů, 2 vyhráli v základní hrací době, 2 v nastavení nebo nájezdech a 2 po nájezdech prohráli, tzn. kdyby to bylo v sezoně měli by 10 z 12 možných bodů... Kompletní statistiky hráčů z přípravy si můžete prohlédnout zde Jimmy Hayes jako jediný odehrál všech 6 zápasů, naopak Hossa a Handzuš neodehráli ani jeden nejproduktivnější byli Sharp a Smith se 4 body; Kane 0+0, Toews 0+1, ale to se v sezoně snad rychle změní :) takže v úterý v noci proti Washingtonu naostro!!! :evil:

shaacul napsal

Norstrom je hrac ktery je ted v prvnim tymu potreba vic, typicky bottom six. Vi jaka je jeho uloha a plni ji, kdezto Pirri a Morin jsou hraci do prvnich dvou rad a tam je ted naslapano. Ohledne tech obrancu jsem taky zvedavy, sam byt tipnul ze pro zacatek zacne nahore Kostka. Je treba si ale uvedomit ze je pred nama dlouha sezona a pravdepodobne i ruzna zraneni. Vzhledem k tomu jak na tom v poslednich letech se zdravim byl Khabibulin cekam ze Raanta bude vcelku pravidelne povolavany nahoru. V obrane bych to videl ze Rozsival odehraje opet pouze polovinu sezony aby byl ok pro play-off takze si zahraji i dalsi, proto asi take 8 obrancu v prvnim tymu. A v utoku se asi neda moc pocitat s tim ze by treba Hossa dal 82 zapasu. Kdyz se podivame na cisla, tak napriklad loni, pri zkracene sezone, vsech 48 zapasu odehraly jen 4 hraci ze soupisky.

Filip napsal

tak jedno překvapení se v kempu přeci jen stalo... místo v sestavě Blackhawks si vybojoval Joakim Nordstrom na úkor Brandona Pirriho či Jeremy Morina. Na soupisce je nyní 13 útočníků a ti na ní nejspíše už zůstanou. Nordstrom si vysloužil místo v sestavě především kvůli své rychlosti a hře v oslabení, neboť nahradil Frolíka a ve dvojici s Krugerem chodili jako první dvojice na oslabení. V obraně to bude asi horší oříšek, protože v sestavě zůstalo 9 obránců a Kostka i Stanton podávali dobré výkony.

voNt napsal

.. tak jo, prijel jsem tam cca o hodinu pozdeji, ale missnul jsem jen prvni tretinu, takze parada. V druhe tretine spousta zbytecnych vylouceni, rekl bych hodne diskutabilni, navic je radeji neopakuji, takze clovek vi prt. Treti tretina dobra, u konce zbytecny gol, kterej trochu 'pokazil' stats Crowfordovi, kerej jinak chytal vyborne. Tam hrac, nevim kdo, zbytecne vyhodi na icing, podle me se ani nesnazil trefit prazdnou branu, protoze to slo 2m vedle. Stal metr od modre,, pred nim byl sice hrac Wings, ale stacilo posunout jen do stredniho pasma .. Spousta hracu pro me neznamjch, vcetne tech dvou strelcu nasich .. ;) V utoku super Toews (i kdyz hral ani ne na pul plynu) + Kruger. Z toho roste novej Zetterberg, to je jasny. Obrana ok, az na toho Svedbega. Ten byl neuveritne pomalej, prislo mi, ze nema vubec silu, kazde stridani hral tempem, jakoby jiz byl na lede 2 min.. Je velkej, takze spoustu veci vyresil 'jen' postavou, ale jinac spatny .. JIank stara znama klasika. Marne buly, totalne marne presilovky, oslabeni jaks-taks, ale az po tom, co se nam podari vyhodit. Pac temer vzdy prohrajem to prvni buly, a to je prekerka (2-hej gol). Crow se mi hodne libil, prislo mi, ze si hodne veri, to je dobre. Peknej zapas, atmosfera sice temer nulova, ale to se dalo cekat .. ;)