MS 2014

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Hlavně je to klasický napadení, který v zámoří označují za “launch”. Tedy ne že by předtím udělal několik kroků, než ho trefí, ale vystřelil do něj, byl v pohybu nahoru. Není to nějaká über-prasárna, ale zákrok na 5 a do konce + pár zápasů stop. Dal bych mu dva, víc ne.

Nedalo mi to a koukám, jestli už nemá něco za sebou a hele: 2 zápasy stop za napadení z loňskýho playoff proti Anaheimu. Najdi 10 rozdílů:
http://video.nhl.com/videocenter/console?catid=60&id=245671

Navíc už dostal jeden zápas stop na tomhle mistrovství za faul kolenem. Takže pokud by se mu to sčítalo, tak máš pravdu, že je to asi spíš 3+ zápasů.

Víc než křičet, že je to dobytek, mě ale zaráží to, že něco takového udělá v tak důležitým utkání. Neměl tím co získat, svůj tým výrazně oslabil, kapitán na nic.

Mirek napsal

„Více jmen jsem nezvažoval, protože už nemáme čas zkoušet další hráče. Kvalitní hokejisté, se kterými pro budoucnost počítáme, jsou v obou týmech. Nás ale čekají před mistrovstvím světa jen tři zápasy.“

Whaaat?? Tak to někdo udělal velkou chybu, když repre trenér nemá čas zkoušet hráče, kteří hráli finále extraligy. Nechci se bavit o konkrétních jménech, ale z principu. Pokud se mu nikdo nelíbí, tak ať to řekne rovnou, ale nemáme čas zkoušet?? Tak to mělo finále skončit dřív…