Playoff 2014: Ostatní týmy

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Sice jsem taky nečekal, že je Habs vyřadí, ale tvrdil jsem už nějakou chvíli, že oni jsou snad jediný, kdo může Boston porazit :) tým mají celkem dobrý, hlavně Price a ta obrana se mi líbí.

2 shaacul: upřímně už mě tohle dost vytáčí, je mi líto, že St. Louisovi zemřela matka, ale tahat to do rozborů, proč Rangers vyhráli, je ostuda pro všechny. To jako nikdo jinej z hráčů v playoff neprožil/neprožívá těžkou životní situaci? To si mají hráči Pens říkat, škoda, že nikomu z nás nikdo neumřel, pak bychom se semkli a vyhráli! WTF. Jo, člověk má takový zvláštní pocit, když hned v tom dalším utkání dal St. Louis góla, stejně jako když dal letos ten první gól Stajan, ale řadit to mezi rozhodující momenty série, použít to jako motivaci, to považuju za hnusný. Je to jen sport proboha. Někomu umřela matka, tak pro něj budeme hrát o to líp, no jestli takhle někdo uvažuje…

shaacul napsal

Jsem zvedavy co GM Minesotty pres leto vymysli, jsou na velmi dobre ceste. Kdokoliv z jejich TOP4 hracu (Paris, Koivu, Granlund, Pominville) by pravdepodobne nasla misto v TOP6 v Hawks, z Coylea roste dobre silove kridlo, Niederreiter asi doroste v to co mel v Chicagu byt Beach. St.Luis pujdou podle me pomalu dolu a Colorado jeste neni tak vyspele, z meho pohledu by to mel byt v pristich letech nas nejvedsi souper v nasi divizi.
Chce to posilit nejakym viteznym typem, ja bych asi podepsal Bollanda, jeho zkusenosti tam nikdo nema a Dave ma vitezstvi pod kuzi. A jeste nejakeho obrance do druhe dvojice. Za dvojici Suter, Brodin maji mnohem vetsi mezeru nez my za dvojici Keith, Seabrook.

Mirek napsal

Přemýšlím teď na Malkinem, nemyslím, že ho Pens vymění, ale jak říkal Darren Pang, týmy ze Západu by za něj daly majlant a to by mohlo Pittsburgh přesvědčit. Obzvlášť pokud se jim nepovede vyměnit Neala a/nebo Fleuryho. Bude se mluvit o Vancouveru (Kesler), ale tam bych čekal spíš výměnu toho Neala. Sranda by byla, kdyby šel do Edmontonu (Eberle), ale mně to pořád vychází spíš na Blues nebo Stars. Blues by za něj asi museli pustit Schwartze, Rattieho/Jaškina++, jenže Malkin by měl být tím posledním kouskem, co jim chybí. V Dallasu za Benna++, Malkin ve dvojici se Seguinem, to by mohl být dobrej nářez. Teda jako fanoušek Hawks bych byl nejradši, kdyby zůstal na východě a Pens ho vyměnili do Washingtonu za Ovechkina :)

Mirek napsal

Jsem zvědavej, jestli teď konečně budou v Pittsburghu padal hlavy. Sice už Stanley Cup mají, ale dlouhodobě mají horší výsledky, než by mělo takovýmu týmu odpovídat. Montréal zatím potvrzuje, co jsem si myslel, že to s nima budou mít Bruins hodně složitý. Na sedmej zápas se asi podívám, to bude nářez. Kdyby Hawks měli postoupit do finále, tak by to byl opět souboj týmů Original Six.

LA teď může být prvním týmem v historii, který dvakrát během jednoho playoff zvládne sérii, kdy prohrál tři zápasy v řadě. Věřím ale Anaheimu a myslím, že s nimi to bude pro Chicago těžší. I když člověk nikdy neví. Minny jsem nechtěl právě proto, že si každý řekne, že je to lepší než Colorado no a hele, Wild byli lepší když ne ve všech, tak v pěti zápasech určitě…

chameskane napsal

Ale Gibson je velkej příslib pro ně. Viděl jsem ho na nějakém repre turnaji, kde byl skvělej. Pak dostal pár příležitostí v letošní sezóně, kde byl neskutečnej a teď v důležitým zápase ho tam postaví a on čistý konto.

Jinak sem čekal, že si to LA pohlídá a takhle je to zas tam, kde to začalo.

A včera jsem viděl Boston a wow. Jim je skoro nemožný dát gól (Montreal se drží jen díky Careymu Priceovi), ti jejich obránci jsou fakt dobří. Oni na východě prostě konkurenci nemaj. Čekal jsem ve finále LA x Boston, ale pokud tam budeme my, tak se zlobit nebudu.