3 O Miskovic (Zdravý)
Hlavní Lambert, Ragusin
Čároví Hancock, Scarpace

IceHogs otočili třígólovou ztrátu v zápase s Lake Erie

Když Michael Leighton střídal ve 34. minutě za stavu 4:1 pro domácí, nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo Lake Erie tento duel prohrál. Farma Colorada využila všechny čtyři přesilové hry, za Rockford snižoval také v početní výhodě Ville Pokka. Jenže Ice Hogs pak ještě umocnili svou střeleckou převahu a zvládli třemi zásahy ve třetí dvacetiminutovce srovnat. Krátce po přestávce se ze středu trefil Mark McNeill a stejný hráč vstřelil po pěkné akci kontaktní branku v 55. minutě. Vyrovnání pak zařídil Peter Regin, když ze strany od modré čáry překvapil Pickarda vcelku lehkou střelou. A dánský hokejista se postaral i o rozhodující úder; v 6. minutě prodloužení mu připravil zakončení TJ Brennan, který si v utkání stejně jako Garret Ross připsal tři asistence, a Regin se v dobré pozici nemýlil.