35 B Bérubé (Jiné)
Hlavní South, Syvret
Čároví Gawryletz, Suchánek

IceHogs prohráli v přestřelce s Texasem a ztrácí 0:3

Semifinálová série mezi IceHogs a Stars se za stavu 2:0 přesunula do Rockfordu, kde diváci v noci na středu viděli celkem 11 branek. Oba týmy si několikrát vyměnily vedení a o vítězi se nakonec muselo stejně jako v minulém střetnutí rozhodnout v prodloužení. V něm si přihrávku McKenzieho srazil do branky Clendening a zařídil tak Texasu pohodlný náskok 3:0 na zápasy. Skóre třetího duelu otevřel po individuální akci Sikura a v první třetině se ve výhodě trefil Hayden, jenže do přestávky šli Hogs se ztrátou 2:3. Ve druhé dvacetiminutovce otočili dělovkou v končící přesilovce Forsling a zblízka Johnson po parádní přihrávce Highmora. Ve třetí části se opět dvakrát prosadili hosté a o vyrovnání se tak postaral až v poslední minutě Franson při hře bez gólmana. Collin Delia pochytal celkem 21 střel a zdá se, že v sérii s Texasem ho báječná forma ze začátku playoff opustila. Teprve podruhé ve vyřazovacích bojích sáhl kouč Colliton do sestavy, ve které Louise s Raddyshem nahradili Samuelsson a Tuulola.