31 B Khudobin (Zdravý)
Hlavní Fernandez, Szczurek
Čároví Daltrey, Kovachik

Rockford čeká v předkole playoff AHL Iowa

Poslední den základní části AHL měly naději na dvě zbývající místa v playoff AHL tři celky Centrální divize. Chicago nejprve porazilo v prodloužení Manitobu, jenže pak zvítězili také hokejisté Rockfordu a Iowy a právě tato dvojice, kterou na závěr v tabulce dělí pouze skóre, se střetně v předkole, zatímco Wolves mají po sezoně. Rockford měl skvělý začátek, podpořený výbornými výkony nových posil Gusta, Seneyho a Philpa, desetizápasová série v lednu, kdy si Hogs připsali pouze jedno vítězství v prodloužení, ale zapříčinila, že museli bojovat o playoff až do poslední chvíle. Zápas s Milwaukee však Rockfordu vyšel dokonale, když už ve 3. minutě střelou z voleje zařídil vedení Lynch a po gólech Philpa v přesilovce a Seneyho po pěkné kombinaci získali IceHogs rozhodující náskok ještě před koncem první třetiny. Celkem 27 zákroky se na důležité výhře 4:1 podílel brankář Söderblom. Nejproduktivnějším hráčem Rockfordu v základní části byl Rocco Grimaldi, který přišel do týmu krátce před uzávěrkou přestupů ze San Diega a celkem nasbíral 73 bodů (33+40) v 70 zápasech. Pokud počítáme pouze zápasy za IceHogs, byl s 59 body (26+33) nejproduktivnějším hráčem David Gust a s 29 góly nejlepším střelcem Luke Philp. Za zmínku stojí také 51 bodů (20+31) Lukase Reichela a nebo 30 bodů (16+14) v Colea Guttmana, kteří by oba měli od příští sezony nastupovat pravidelně za Blackhawks, tak jako obránce Alex Vlasić. Pro playoff, které Rockford zahájí sérií na dvě výhry s Iowou (farma Minnesoty) v noci na čtvrtek, se do AHL z Chicaga vrací útočník Joey Anderson.