NHL 2014/2015

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
shaacul napsal

Koukal jsem na slavnostní vyvěšení Blakova dresu. Když jsem zkouknul jeho kariéru, výsledky a úspěchy tak si říkám že Keith by měl mít hokejovou halu slávy snad už jistou. Je to sice výrazně jiný typ obránce, ale bodově jsou na tom podobně, a to Keith hraje v době kdy padá méně gólů. Blake vyhrál jednu olympiádu, dvě mistrovství světa a jeden Stanley cup. Má taky jednu Norris.
Duncan má dvě zlata z olympiády, dva Stanley cupy a dvě Norris. Má před sebou ještě pár sezón, takže může tyto ceny ještě rozšířit a nahrát i potřebné body pro obránce do HHOF.

Mirek napsal

Isles mají hlavně dobrý nadějný obránce, i proto si mohli dovolit v klidu pustit Pokku do Chicaga, když tím získali Leddyho. Snow byl nějakou dobu za šaška, ale kdo se směje poslední… první místo nečekal asi nikdo, ale možná ještě víc mě překvapuje, že je na hraně playoff Florida. Tampa je jasná, ta vypadá hodně dobře.

Pastrňák je teď za hvězdu, snad mu to vydrží. V Bostonu to má trochu snazší, má to tam s kým hrát a nemusí všechno dělat sám jako na dvacítkách. Jen nechápu tu smlouvu. Pokud chtějí smlouvu posunout o rok, tak ho musí před 10. zápasem za Bruins poslat dolů. Ale tím jsem myslel, že mají být junioři nebo Evropa, v jeho případě Södertälje. Pokud ho pošlou zpátky do AHL, kde už má odehráno víc jak 20 zápasů, tak přece hraje pořád mezi profesionály (podle vnímaní NHL) a smlouva už by měla běžet. Zvláštní.

shaacul napsal

Pastrňák byl nejlepší hráč už na MS20. Důležitý je že hraje v Bostonu. Hrát v takovým Edmontonu, kde by byl desátým technikem tak se utápí v juniorech, Boston má velmi dobrý tým, a Pastňák má přesně to co mu chybí, technika a rychlost.
Islanders se podařilo, na rozdíl od Edmontonu doposkládat dobré mužstvo, chyběli jim dva kvalitní beci a brankář, ty získali a teď válí. Několik jejich zápasů jsem letos vyděl a v porovnání s Hawks nejsou jejich hráči až tak šikovní, ale hrají ve vysoké rychlosti a vysokém tempu a tlačí to pěkně do brány a mají dost silových hráčů kteří se poctivě tlačí do brankoviště. Tomuhle týmu by mohla patřit budoucnost.
Jsem na ně zvědavý po sezóně, hodně hráčům končí smlouva, určitě budou chtít přidat a tak se může klidně stát že budou mít problémy se vejít pod strop. Islanders ale má dost dalších dobrých hráčů v juniorech. Problém by taky mohl být u některých hráčů plat, je nepsaným pravidlem že "franchise" hráč bere v týmu nejvíc, Islanders mají na dlouhou dobu podepsaného Tavarese za velmi slušné peníze, Strome nebo Nelson by klidně mohli chtít víc, ale pravděpodobně je nedostanou a to by mohl být další potenciální problém.