NHL 2014/2015

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
shaacul napsal

Re Saad - myslím že teď ho bude chtít dalších 29 týmů. Pens v tuto chvíli nemají šanci. Nevím co by museli nabídnout aby Hawks byli ochotní měnit, napadá mě opravdu jen Malkin a úplně nevím co by s ním Hawks dělali. Crosby je nedotknutelný a zbytek týmu je buď předražený nebo průměrný. Pens mají jeden důležitý problém. Pro offer-sheet který by byl příliš velký by si museli nachystat podobné peníze jako Calgary u O´Reillyho - cca 6 mega/rok. A na to potřebuješ mít 1. 2. a 3. kolo ve stejném roce (2016). A to Pens nemají, pustili 2. kolo za Winnika.

Mirek napsal

U Saada můžou ostatní týmy mít zájem a kdo by ho taky neměl. Ale realizovat se mohou snad jen pomocí offer sheet, pokud by s nimi Saad jako volný hráč s omezením podepsal smlouvu. Pak je otázkou, jestli Hawks smlouvu dorovnají nebo radši seberou volby v draftu. Dokážu si představit, že by dorovnali hodně, ale uvidíme, jestli na to vůbec dojde. Pokud bude Saad chtít 3M, tak to předpokládám jen na dva roky. Pokud by se měli domluvit na dlouhodobý smlouvě, tak pak to bude určitě 5M+

Mirek napsal

„V Chicagu budem počas prvých dvoch domácich finálových zápasov Blackhawks proti Tampe Bay a rád by som sa dostal i na štadión. Verím, že nám to niekto z manažmentu vybaví, bol by to určite zážitok.“ Pre Christiána Jaroša navyše o to väčší, že práve Jastrabi sú jeho obľúbeným klubom. „Asi to bude vďaka ich logu. Ten znak a ich dresy sa mi vždy veľmi páčili,“ pousmial sa na záver rozhovoru pre hokej.sk 19-ročný zadák švédskej Lulei. http://www.hokej.sk/2015/clanok131830-Jaros_mieri_do_Chicaga_Popri_testoch_by_si_rad_uzil_i_finale.htm

shaacul napsal

Něco k nhl.cz. Ne že bych tam hledal nějaká velká moudra, většinu toho co napíšou už je známé 1-3 dny v AJ ale překvapuje mě jak tam v poslední době "bleskovatí". Například článek "Kouzlo podmíněných voleb v draftu aneb jak Hextall oškubal Chicago" jsou tam perly jako "a před Timonenem dal přednost nezkušenému Kyleovi Cumiskeymu" "Ač Chicagu chybí už jen čtyři vítězství k zisku Stanley Cupu, generální manažer Černých Jestřábů Stan Bowman skřípe zuby a tahá se za vlasy. "