Nollan Allan se trefil při výhře Kanady nad Rakouskem 11:0

Obránce Nolan Allan je prvním z pětice zástupců Blackhawks na letošním juniorském šampionátu, který se radoval z gólu. Na pohodlné výhře Kanady 11:0 se Allan podílel trefou z 26. minuty, kdy svou ukrytou střelou zaskočil rakouského brankáře a zvýšil na 6:0. Colton Dach a Ethan Del Mastro si oba připsali po jednom bodu za přihrávky, zatímco Kevin Korchinski byl spolu s Bankierem (Minnesota) jediným kanadským hráčem, který vyšel bodově na prázdno. Z předchozích dvou duelů nicméně nasbíral tři body za asistence. Po porážce s českou reprezentací si Kanada spravila náladu dvěma vysokými výhrami nad Německem a Rakouskem (Connor Bedard má po třech zápasech na kontě celkem 14 bodů!), ve skupině A je ale i nadále na třetím místě za Švédskem a Českem. V jejich vzájmném souboji uspěli hokejisté Tre Kronor až po prodloužení 3:2, kapitán Victor
Stjernborg se však do statistik nezapsal. O české góly se postarali obránci Jiříček (Columbus) s Ticháčkem.