Panarin přispěl gólem k výhře Ruska nad Norskem 6:2

Artemi Panarin vstřelil ve 35. minutě pěkný gól a uzavřel tak skóre zápasu mezi Ruskem a Norskem na 6:2. Rusové vstoupili do turnaje parádně, už ve 4. minutě vedli o dvě branky a do přestávky šli s náskokem 4:0. Bývalý hráč Rockfordu Mathis Olimb pak sice přihrál na dvě trefy Norů, víc už ale seveřané utkání zdramatizovat nedokázali. Panarin v duelu odehrál 19:16, byl čtvrtým nejvytíženějším hráčem svého celku a celkem pětkrát vystřelil na branku Norska. Švédsko v souboji s Českou republikou ztratilo dvoubrankové vedení a zápas nakonec zachránilo až gólem v poslední minutě. O své výhře 6:5 pak Švédi rozhodli v nájezdech. Anders Nilsson se do branky nedostal, na druhé straně se představil bývalý hráč IceHogs Alexander Salák. Žádný z pětice bývalých hráčů Chicaga v utkání mezi USA a Finskem nebodoval, Spojené státy zvítězily 5:1.