MS 2015

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
voNt napsal

.. no dival jsem se na ten zapas. Chtelo se mi napsat, ze zatim v turnaji radi jako 'cerna ruka'. ^^ Je tedy videt, ze ma formu - veri si. Naproti tomu treba Malkin, ten je totalne z formy. Nevim - nevidel jsem sestrihy PIT ze sezony (po toim co to tsn zakazala), ale videl jsem sestrihy z Play-off PIT vs NYR a tam Malkin nebyl! Neviditelny hrac. Ted teda na sampionatu je obcas videt, precijenom je velky - ma velky dosah, takze obcas se mu prihravka povede atd. Ale neveri si, FINs ho vetsinou v pohode obrali o puk ..

No zpatky k Panarinovi. Velice me zklamaly jeho najezdy - nevim teda, jestli mel nejaky pokyn od treneru se 'moc nesnazit'. Prvni najezd - byla videt nervozita a totalne zahodil (takovy styl najezdu by predvedl kdejaky chlapec z 'rybniku'). Ten druhy - jiz rozhodujici - musel dat, uz byl lepsi, ale Rinne jej uplne v pohode vybruslil. Cekal jsem teda vic - treba nejakou paradicku - kdyz o nic neslo (viz treba Barkov se o neco pokusil). Techniku ma totiz vybornou .. a v zapase to byl opet jeden z nejlepsich rusu. Na druhou stranu, treba Kaner take driv najezdy hodne zahazoval .. Tak snad to prijde. :-)

S prechodem na uzsi kluziste asi bude mit problem. Je potreba, aby nabral silu a neco ustal - viz treba Tarasenko, kerej ten hraje 'jiz jinak'. Obcas hral dost riskantne pri prebirani puku, coz mu na sirokem kluzisti, kde je na vse vic casu, vychazelo. Tak snad na sobe jeste makne a bude to dobra posila!

shaacul napsal

Podle mě to souvisí s tím že je to přece jenom jedna z největších hvězd a nehraje silově. Za trefení takovýho hráče tě podle mě nikdo moc nepochválí, pokud ho zraníš tak si spíž zahráváš se svojí kariérou. Pokud si pamatuju tak svého času zkoušel jeden obránce, relativně nováček, jít do Gretskyho a hrál n. Je to poměrně známí příběh. Skvěle ho uhlídal, po zápase mu vynadalo vlastní vedení a poslali ho dolů a už si v NHL nikdy pořádně nezahrál.

Mirek napsal

No jo, jenže Kane má často puk na holi a hraje běžně proti nejlepším obráncům soupeře, těch hitů by měl logicky schytat trochu víc než kolik je to ve skutečnosti. To co píšeš o Krügerovi je sice pravda absolutní, ale to jsou situace, kdy nemá puk a srážky spíš iniciuje sám. Já mám mám na mysli spíš chvíle, kdy dostává, kdy někdo sejme jeho. To se u Kanea stává málo, u Krügera hodně. Alespoň takový mám dojem při sledování. Důvody to může mít různý, třeba to, že ataky na Kanea vyvolají odvetu spíš než u Krügse. Panarin si asi může být jistej, že po něm protihráči půjdou, tak uvidíme, jak se s tím srovná, jestli se tomu dokáže vyhýbat nebo jestli má tuhej kořínek.

Mirek napsal

Je vidět, že má hodně šikovný ruce a navíc je neskutečně obratnej, rychle mění směr. Na menším kluzišti by to měl dokázat využít, nejdůležitější bude, jestli se dokáže vyhnout střetům, protože jinak ho dřív nebo později někdo pošle do nemocnice. Kane má v tomhle třeba výhodu, moc často ho někdo trefit nestíhá. TT je v tom trochu podobnej, opačnej případ je třeba Krüger, ten ty srážky přitahuje jak magnet :) Alespoň tady na MS se zdá, že Panarin je aktivní, pořád se snaží něco vytvořit a být u toho, když se něco děje. Body pak naskakujou.

Tak snad se chytí, zvykání si na nový město, novou ligu, nový spoluhráče, to všechno bude určitě dost náročný. Anglicky prý taky moc neumí.