Tři naděje Blackhawks se zúčastní kempu juniorů USA
Tři naděje Blackhawks, které si klub vybral na loňském draftu, útočníci Antony Louis, Tyler Motte a John Hayden byli pozváni na přípravný kemp americké juniorské reprezentace v Lake Placid, který se bude konat v srpnu. Hráči budou mít možnost bojovat o místo v sestavě pro juniorské Mistrovství světa 2015. USA se během kempu postupně utkají se Švédskem, Finskem a Českem. Jedním z trenérů USA na tomto kempu bude Mark Osiecki, který v současné době působí jako asistent trenéra v Rockfordu.
Nejnovější příspěvky v diskuzi
16. 4. 2025, Ottawa 3:4p Chicago
Laviolette je jeste volnej, zajimavych variant je hodne, tak snad proboha nezustane Sorensen.
Sullivan by byl idealni kandidat asi pro vsechny tymy, co hledaji trenera, favoritem nejspis bude Boston, odkud Sullivan je, ale bral bych kohokoli z proverenych treneru se zkusenostmi z NHL - Boudreau, Bylsma, Julien, kupodivu se vubec nezminuje Gallant. Hlavne proboha zas nikdo kdo s trenovanim v NHL zacina.
Sullivan skončil v Pittsburghu, ale tuším, že jinde o něj bude větší zájem.
V Chicagu došlo ke zklamání. David Carle, dvojnásobný šampion NCAA a dvojnásobný vítěz juniorského mistrovství světa s USA, odmítl nabídku Blackhawks.
Hm, zajimave
MS 2025
Nazar ---> parada....bule taky nic moc, ale libi se mi, jak hokejove premysli, taky mensi postava, ale stabilita na bruslich, kez by vice promenoval sance, ale chut do hokeje ma, tak snad to bude jednou i rozdilovy hrac.
A ja bych cekal, ze se mlady typek, ktery tak miluje hokej, vyda na MS skoro az automaticky. Ze ho silny tym Kanady muze nakopnout do dalsi kariery. Crosby neCrosby.