MS 2021

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Taky jsem si říkal. Nejsem si jistý, kdy přesně se to pravidlo měnilo, ale mám za to, že teď platí brusle nad čárou, nemusí být na ledě. Jenže IIHF má pravidla jinak…

shaacul napsal

Gól Hronka a ofsajd Kubalíka. V NHL by to bylo podle mě ok, tam se počítá brusle nad čárou a nemusí být brusle na ledě.

shaacul napsal

Commesso byl dopsán za zraněného Stolarze do týmu USA na MS.

shaacul napsal

Ten Kolosov by mohl být draftovatelný...

Mirek napsal

Ano, mluvil o tom, že nemá smlouvu na příští rok. A navíc může jít k arbitráži.

shaacul napsal

Pokus si pamatuju dobře, říkal, že se nechce zranit (vyjednává o smlouvě) a čeká ho taky povinná vojenská služba.

berry65 napsal

Proč nehraje Suter na MS

shaacul napsal

Reichel mě zatím příjemně překvapil, hodně šikovný a tvořivý hokejista. Typ motor pětky v které hraje, rozhodně TOP6 potenciál pro NHL. Uvidíme jak si povede proti lepším soupeřům.

Mirek napsal

No, ted je technicky vzato v podobny pozici jako Reichel: smlouvu s Chicagem uzavrenou nema, ale Hawks na nej maji prava. Na MS tedy klub svym zpusobem zastupuje taky :) Ale jestli si za Blackhawks nekdy v budoucnu zahraje, to je ve hvezdach. To ma Reichel asi vetsi sanci :)

shaacul napsal

Příjde mě zvláštní že novináři z Chicaga uvádějí Shalunova mezi hráči Hawks, kteří budou hrát na MS. Nemá s Hawks podepsanou smlouvu a hrál za CSKA.

Mirek napsal

Shalunovovi budu věnovat pozornost, až bude skutečně jistý, že přijde :)

Domin222 napsal

co rikate na Shalunova?mne se celkem libi

Mirek napsal

Jakub Galvas má ze včerejšího zápasu se Švédskem zlomenou ruku a na MS do Rigy nepojede.

Mirek napsal

Tak v USA nemají Hawks nikoho, jen před lety draftovaný Ryan Shea, který má za sebou první sezonu na farmě Dallasu.