Změny v sestavě
Příchody
- Byram (O, Buffalo Sabres, 6,25M ×1)
- Greenway (LK, Buffalo Sabres, 4M ×1)
- Frondell (C, Djurgården, 0,975M ×2)
- Kantserov (LK, Metallurg Magnitogorsk, 1,075M ×3)
- Boisvert (C, Muskegon Lumberjacks, 0,974167M ×2)
- Gajan (B, U of Minn.-Duluth , 1,05M ×2)
- Felcman (C, Langnau, 0,996667M ×3)
Nové smlouvy
Odchody
Odkazy
Nejnovější příspěvky v diskuzi
Chicago získalo obránce Byrama
Mirek napsal
David napsal
Mirek napsal
frenk napsal
Mirek napsal
Mirek napsal
jak pise Mirek...Kanada takovej C/D tým :D...Zadorov posili Rusaky na toho se tesim,snad nam nase borce nezramuje:))..jinak btw Hjalmarsson nejspíš končí v NHL,měl by se vrátit domů..konkrétně hrát za tým HV71...skvelej bek..tu vymenu asi nikdy nepochopim a myslím,že nejsem sam
Ted když vidím sestavu Kanady kompletní, tak to na medaili úplně nevypadá…
No, s ohledem na to, jak sezona proběhla s koronavirovými opatřeními, dá se čekat, že se do Rigy hodně hráčů nepohrne. Kanada má do branky Kuempera, Hilla a DiPietra z farmy Vancouveru, jsou tam nedraftovaný Power, mladý Schneider a Perfetti, tak uvidíme, jak se to nakonec vyvrbí. Pokud mají místo pro Pirriho, tak asi budou mít starosti :)
Na MS by měli být Kubalík, Kurashev, Zadorov, Reichel…
Kane bude doma s rodinou, navíc ho od léta příležitostně trápily nespecifikovaný zdravotní potíže. Ze zdravotních důvodů nejede ani Kämpf a myslím, že jsem někde zahlédl, že Suter nepojede, protože mu končí smlouva. Murphy je častým reprezentantem USA, variant pro USA je v týmu víc, mimo to třeba Lankinen. Shalunov by mohl hrát za Rusko, teď je v nominaci na České hry. Kazachstán by měl mj. reprezentovat Viktor Svedberg :)
WC - v sestavě Kanady na Mistrovství světa je Hagel, Beaudin a Pirri. Vypadá to jako hodně no-name sestava, takže pravděpodobně to ještě nebude konečná verze.