Gamecenter Live

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Bled napsal

včera jsem jim napsal mail, jak je to tedy s tím automatickým prodloužením a jak to případně zrušit a oni mi odepsali, že mě vyškrtli z automatického obnovení pro sezonu 2013/2014. Asi to nějak špatně pochopili, no s mojí angličtinou se není co divit :D , chtěl jsem jenom informaci jak to udělat kdybych se tak rozhodl a oni mě rovnou smázli ze seznamu. Každopádně se to vyřešilo. Odepsali do pár hodin, takže se zákaznickou podporou asi problém nebude a snaží se vyjít vstříc.

Filip napsal

podmínky zrušení tady se ovšem o ničem takovém nepíše, tady se to vztahuje na celý svět, kromě Alberty a Quebecu.. (anebo sem něco přehlíd). Tak uvidíme, já každopádně budu mít jinou kartu, tak maji tak, jako tak smůlu...

Mirek napsal

"If you subscribed to NHL GameCenter LIVE™ last season and you are a resident of either the United States or Canada (excluding Alberta and Quebec), NHL GameCenter LIVE™ will automatically renew your full season subscription at the start of each subsequent season so you can continue watching live games online." -- Ja tohle chapu, jako ze se to tyka pouze lidi v USA a Kanade (mimo Alberty a Quebecu), takze nas v Evrope uz ne. Ale ono je to nakonec asi fuk O:

Bled napsal

nedalo mi to a kouknul jsem taky na FAQ na NHL.com a tak píšou, že automatické prodloužení se netýká pouze obyvatel Alberta a Quebec. O Evropě tam nic není. Jinak píšou, že pošlou mail před prodloužením, tam bude nějaký datum do kdy máš čas to případně zrušit a když to nezruší tak ti prodlouží automaticky. Ale podle toho co jsem tam pochopil, tak to rušení jde pouze telefonicky. To budou ještě mutace na podzim. Abych se rychle začal učit anglicky :D

Mirek napsal

Četl jsem včera FAQ, když ještě nebyla k dispozici cena. Nevypadalo to aktualizovaně, ale o automatickém prodloužení se tam psalo, že to platí jen pro USA a většinu Kanady: několik týdnů před prodloužením pošlou mail, že k tomu dojde a že to můžeš zrušit. Jinak to pak automaticky strhnou. Pro některé části Kanady a zbytek světa to neplatí, několik týdnů před sezonou prý pošlou mail, kde a jak si můžeš GameCenter Live znovu zaplatit. Mně tedy zatím pro letošní zkrácenou sezonu žádný mail nepřišel, opětovné stržení neočekávám, a jdu to rovnou aktivně zaplatit. Jinak automatický platby normálně fungujou, měsíčně si takhle platím Adobe Photoshop, každý měsíc mi prostě strhnou na kartě určitou částku. Pokud je karta už neplatná nebo bych neměl na účtu dost peněz, tak se to samozřejmě nezaplatí, pošlou mi asi upozornění, ale měli by se chovat stejně jako bych to zrušil. BTW zrovna teď v lednu mi to strhli dvakrát, tak jsem musel psát na podporu (chat) a za pár dní mi to poslali zpátky. Ještě jsem vydělal na kruzu dolaru pár korun :) Zrušení tam měli původně také jen po telefonu někam do Californie, což mě děsilo, ale později přidali klasicky zrušení automatického prodlužování ve formuláři na webu. Na NHL.com by asi mělo stačit zrušit to prodlužování nějak mailem na podporu, pokud už to nebudeš chtít dál platit, telefonovat přes půl světa snad nebude nutný.

Bled napsal

letos do toho jdu. Za půl sezóny + play-off nějakých 50 dolarů. Což obětuji. Jenom mě trochu zaráží jedna věc, kterou jsem se dočetl při objednávce, že předplatné bude automaticky obnoveno na začátku každé další sezóny. Pokud to budu chtít zrušit musím zavolat na uvedené telefonní číslo. No už se vidím jak volám někam do ameriky. Přeci když si na bankovním účtu bloknu on-line platby kartou přes internet, tak mi ani nemůžou nic automaticky ztrhnout z bankovního účtu a předplatné se tedy neprodlouží. Alespoň si to tak myslím. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jak je to s tím prodloužením předplatného?