Kdy a proč jste začali fandit Chicagu?

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: Amonte26
Amonte26 napsal

kurna,jak ti závidím :thumbup: taky můj sen :oops:

Avatar: peky6
peky6 napsal

Já začal fandit blackhawks když hráli tenkrát finále s pittsburghem.Všichni okolo mě fandili Jágrovi a já byl jediný kdo fandil Chicagu.No a dodnes jim fandím.Když můžu koukám na každý zápas.Příští týden se konečně (po těch letech)letím kouknout na dva zápasy přímo do chicaga(v pátek NYR a v neděli LAK),tak doufám že nejedu koukat na dvě prohry.

Avatar: berry65
berry65 napsal

na to se nedá dívat, :thumbdown:

Avatar: g.a.i.z.k.a
g.a.i.z.k.a napsal

Tak sprtec bych si zahral zas..to jsem valil jak cip..:-)

Avatar: Amonte26
Amonte26 napsal

já díky šprtci

Avatar:
napsal

Mno Ja začalo to asi v Říjnu 2010 když jsem byl na zapasu v Praze Bruins vs Coyotes pak jsem se začal seznamovat z Nhl a ted ted mam dresy od Rangers,coyotes,avalanche,blackhawks ale blackhawks je muj nejoblibenejsi.A jako spravny HAWKS fan i mam to original reebok tricko od Indianu.Ne moc levna záležitost - 950 kč :D

Avatar: frenk
frenk napsal

ja jsem tam žil od 1998-2003 dival jsem se na všechny zapasi v tv byljsem i na stadione a chlapy když jsem vydel na ledě uprostřed tu hlavu toho indiana a tu atmosferu při golu vítěznem proti bafalu tak to je nepopsatelný pocit!!!!!!!!!!!!a když jsem vydel v tv loni když vezli ten pohar pronaše hrače tak jsem brečel radostí!!!!prostě to miluji to CHICAGO!!!!

Avatar: Jestřáb
Jestřáb napsal

přes aukro, ale borec co ho prodává má podle mě nějakou firmu či co? a je sním v pohodě domluva a má dobrý hodnocení tak by se vidělo no? jeden dres co mám doma je XL a je mi v pohodě ale těžko říct jak bude vypadat tato velikost! přece jenom v USA jsou ty velikosti vždy jinak.

Avatar: Neč
Neč napsal

Jestli si to kupoval po internetu, tak kdyby ti nebylo, tak máš nárok to do 14 dní bez udání důvodu vrátit, takže pokud ti nebude, tak by to zase tak velkej problém být neměl.

Avatar: Jestřáb
Jestřáb napsal

díky za info, jen doufám že to nebudu mít jako noční košili až na zem, ale zase ty moje dlouhý ruce? a bojím se že M by mi bylo menší, ještě by možná šlo jim napsat o menší tak nevím?! ale díky.

Avatar: Filip
Filip napsal

Mam velikost M... XL by melo byt asi nejvetsi...

Avatar: Jestřáb
Jestřáb napsal

Filipe prosím tě jakou máš velikost sveho dresu? já ted kupoval Hossu a bral velikost XL tak jestli to nebude ta jejich větší velikost. díky

Avatar:
napsal

Já od roku 1990,když bylo trochu volněji a dostaly se sem nějaké informace,výsledky,mohli ven hráči a tak!!BLACKHAWKS FOREVER :thumbup: :thumbup:

Avatar:
napsal

Já od roku 1990,když bylo trochu volněji a dostaly se sem nějaké informace,výsledky,mohli ven hráči a tak!!BLACKHAWKS FOREVER :thumbup: :thumbup:

Avatar: Mirek
Mirek napsal

nádherná série! :thumbup: