Kdy a proč jste začali fandit Chicagu?

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
shaacul napsal

Washingtonu Redskins byla zrusena ochrana znamka na jejich logo a jmeno. Duvod - v USA pusobi indianske hnuti ktere toto logo oznacovalo za urazlive. Na seznamu jejich cilu jsou i Blackhawks, jejich logo ma byt scela neautenticke. Zatim ale nejsou na TOPu jejich hit listu.
Neznamena to re Redskin musi zmenit logo, ale to ze kdokoliv muze pouzit jejich logo a NFL je nemuze zazalovat. Reklamni predmety jsou obecne vyznamnou castkou pro vsechny profi sporty v USA.

shaacul napsal

Na netu je smutna zprava, zemrel dlouholety dopisovatel o Blackhawks do novin Daily Herald, Tim Sassone. Patril k tomu nejlepsiho co o Chicagu psalo a to i v letech kdy se Hawks potacely u dna a rohodne nebyli tak popuparni jako dnes. Sassone byl lehko k poznani, pokud byl nejaky videorozhovor a vedle hrace stal s diktafonem "mroz" byl to on :-) http://www.shermanreport.com/blackhawks-press-box-colleagues-remember-tim-sassone-a-true-pro-on-the-beat/

peky6 napsal

Tak zápasy byly super jen mě překvapilo jak se tam vůbec nefandí.Začalo utkání a v hledišti jsme slyšeli jak se všichni baví o blbostech.Vždycky když byla šance taj jen oooooooo a zas začali kecat.Nejlepší atmosféra byla když zpívali hymnu a samostřejmě když jsme dali gól.Jinak skvělé překvapeni v podobě dárku u v chodu(figurka DAVE BOLANDA a Chránič zubů KANE) a určitě potěší i fotka s Sarah Kustok(moc hezká komentátorka).Tři body ze dvou zápasu jsou taky dobrý.Jinak jsem si koupil dres Patricka Sharpa tak můžu doma fandit v dresu.Celkově výlet super. :D .