Kdy a proč jste začali fandit Chicagu?

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: Jestřábek
Jestřábek napsal

Když přijeli Hawks a Flyers na NHL global series 2019 do Prahy. Od té jsem věrný fanda.

Avatar: frenk
frenk napsal

Vyděl jsem je hrát v Chicagu i z Marhoul i se Špačkem a vše v tv to byl mazec Tony měl chvíli dlouhé vlasy v brance jsme měli Thibaulta na střídačce Fina!

Avatar: Neč
Neč napsal

Jen tak pro info, před zápasem s Detroitem v noci z neděle na pondělí bude mít One more shift Eric Dazé, pro mě společně s Tony Amontem velké nostalgické hvězdy z dob, kdy jsem si vystřihoval hráče Chicaga z černobílýho deníku Sport, výsledky hledal brzo ráno na teletextu a po večerech pařil starý NHLka :) To byly časy :D

Avatar: Johnny
Johnny napsal

Pokud někdo hrajete nebo jste hrály NHL na PC nebo na konzoly, tak dneska vydalo EA sports hodnocení TOP 50 hračů ve hře ..
http://o.ea.com/23818

:-)

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Washingtonu Redskins byla zrusena ochrana znamka na jejich logo a jmeno. Duvod - v USA pusobi indianske hnuti ktere toto logo oznacovalo za urazlive. Na seznamu jejich cilu jsou i Blackhawks, jejich logo ma byt scela neautenticke. Zatim ale nejsou na TOPu jejich hit listu.
Neznamena to re Redskin musi zmenit logo, ale to ze kdokoliv muze pouzit jejich logo a NFL je nemuze zazalovat. Reklamni predmety jsou obecne vyznamnou castkou pro vsechny profi sporty v USA.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Hlavně za doby temna na přelomu tisíciletí to alespoň pro mě byl hlavní zdroj relevantních informací ze zámoří a jeho články na netu jsem hltal. RIP.

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Na netu je smutna zprava, zemrel dlouholety dopisovatel o Blackhawks do novin Daily Herald, Tim Sassone. Patril k tomu nejlepsiho co o Chicagu psalo a to i v letech kdy se Hawks potacely u dna a rohodne nebyli tak popuparni jako dnes. Sassone byl lehko k poznani, pokud byl nejaky videorozhovor a vedle hrace stal s diktafonem "mroz" byl to on :-) http://www.shermanreport.com/blackhawks-press-box-colleagues-remember-tim-sassone-a-true-pro-on-the-beat/

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Děkujeme za pochvalu, snažíme se poctivě informovat jak o Rockfordu, tak o hráčích v juniorce. Letos mám ale velkou radost, že jsou konečně k dispozici pravidelně highlighty z AHL, to je super!

Avatar: jewix
jewix napsal

Zdarec, já jsem velkej fanda Chicago Cubs, takže pokud jde o NHL tak je u mě volba jasná, jinak teda spíš sleduju Rockford a tím bych chtěl pochválit autora/ry, že je tady super přepínání mezi Haws a IceHogs! Good Job.

Avatar: Marduk18th
Marduk18th napsal

Když tam přestoupil Havlát, toho jsem následoval z Ottawy... Ale když odešel do Minesotty, tak jsem už Hawks zůstal :)

Avatar: Filip
Filip napsal

bleda zavist.... 8) hlavne za tu Sarah... :oops: :love:

Avatar: peky6
peky6 napsal

Tak zápasy byly super jen mě překvapilo jak se tam vůbec nefandí.Začalo utkání a v hledišti jsme slyšeli jak se všichni baví o blbostech.Vždycky když byla šance taj jen oooooooo a zas začali kecat.Nejlepší atmosféra byla když zpívali hymnu a samostřejmě když jsme dali gól.Jinak skvělé překvapeni v podobě dárku u v chodu(figurka DAVE BOLANDA a Chránič zubů KANE) a určitě potěší i fotka s Sarah Kustok(moc hezká komentátorka).Tři body ze dvou zápasu jsou taky dobrý.Jinak jsem si koupil dres Patricka Sharpa tak můžu doma fandit v dresu.Celkově výlet super. :D .

Avatar: maha
maha napsal

peky 6. Bacha na zacpy v Chicagu specialne v patek odpoledne. Vyjedte s velkym predstihem aby jste byli u areny nejpozdej v 6.30pm. Kolem 7.10pm zacina rozbrusleni pred zapasem. Pri tom muzete jit az k plexisklu a fotit si hrace. Kdyby vas zastavili, ze nemate listky, reknete ze jsi jdete jen udelat fotku. Hawks jsou na strane pod vlajkama. Uzijte si zapas a budte na mistech na uvodni sou, stoji to za to.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Užij si zápasy peky!

Avatar: peky6
peky6 napsal

Dostal jsem to od celé mé rodiny k narozkám.Jen mě mrzí že budu daleko od ledu(sehnat lístky na poslední chvíli je dost těžký)ale snad mi to vynahradí atmosféra.