21/3 Hawks @ Disney

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Avatar: Filip
Filip napsal

Hawks taky prisli o jednu presilovku, kdyz Anaheim hral v 6... jinak si myslim, ze to byl dobrej zapas akorat pro nas se spatnym koncem JT se dostal ted do velmi dobry formy. :thumbup:

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Koukám, že teď pár dní a celý víkend volno, pak doma LA a Calgary a rematch s Anaheimem, tak snad jim to za 10 dní vrátí! :evil:

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Celkově trochu smolný utkání. V první třetině byli Ducks jasně lepší, od druhý se Blackhawks zlepšili a začátek třetí třetiny se jim povedl. Tahle porážka mrzí víc než ty s Coloradem nebo Edmontonem. Anaheim nedával Chicagu moc času ani prostoru, Hawks udělali dost chyb a pak to vypadalo, že se k nim nic neodrazí. Na začátku i na konci to měli Ducks pod kontrolou, to měl jít Bollig ještě ven za vysokou na Cogliana. Škoda Kaneovy dorážky do odkrytý brány Saadova pěknýho průniku nebo toho Bolligova nególu. Na kameře z branky to vypadalo v pořádku, zeshora to vypadalo jako kopnutí, takže asi správně neměl platit. Kane znovu skoro neslezl z ledu, nevím, co se stalo Carcillovi. Mrzí to, ale na druhou stranu Crawford zachytal výborně, nebýt jeho dobrý formy, tak je to v půlce 4:1. I když u vyrovnávacího gólu by asi radši puk takhle nevyrazil...

Avatar: shaacul
shaacul napsal

Je potreba uznat ze na tom konci nas prejeli jak parni valec.

Avatar: berry65
berry65 napsal

Prohráli jsme,ale jakým způsobem,Bolig se konečně trefí a rozhodčí mu neuznaji reg.gol...

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Marián Hossa dnes do utkání nenastoupí.

Avatar: Bled
Bled napsal

no ty krávo, mač jak kráva. Uvidíme jak zachytá Hitli :D Hawks musí.

Avatar: Mirek
Mirek napsal

Top zápas, Let's go Hawks!