21/3 Hawks @ Disney

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Celkově trochu smolný utkání. V první třetině byli Ducks jasně lepší, od druhý se Blackhawks zlepšili a začátek třetí třetiny se jim povedl. Tahle porážka mrzí víc než ty s Coloradem nebo Edmontonem. Anaheim nedával Chicagu moc času ani prostoru, Hawks udělali dost chyb a pak to vypadalo, že se k nim nic neodrazí. Na začátku i na konci to měli Ducks pod kontrolou, to měl jít Bollig ještě ven za vysokou na Cogliana. Škoda Kaneovy dorážky do odkrytý brány Saadova pěknýho průniku nebo toho Bolligova nególu. Na kameře z branky to vypadalo v pořádku, zeshora to vypadalo jako kopnutí, takže asi správně neměl platit. Kane znovu skoro neslezl z ledu, nevím, co se stalo Carcillovi. Mrzí to, ale na druhou stranu Crawford zachytal výborně, nebýt jeho dobrý formy, tak je to v půlce 4:1. I když u vyrovnávacího gólu by asi radši puk takhle nevyrazil...