3/4 TRADE DEADLINE

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Jo, tak jihovýchodní divize je taková už nějakou dobu, ale letos je to fakt vtipný. Jsem zvědavej, jestli to Winnipeg ukope nebo jestli budou dál padat. Z těch hráčů, kteří byli vyměněný, bych uvítal snad jen Smithsona. Regehr proč ne, ale to mě zase tolik nemrzí. Ice Hogs bojují o playoff, ale moc to nevypadá. Pak by se do hlavního týmu měli podívat Stanton a Clendening, tak snad je bude čas vyzkoušet. Nahoru pak nejspíš půjdou Hayes, Morin, Smith, Pirri, možná Danault, Montador... hráčů bude dost. Před uzávěrkou trejdů to mohlo dopadnout lépe, Hawks mohli vyřešit otázku druhého centra, ale nepovedlo se a neřekl bych, že je to tragédie. Teď už se těším, až se vrátí Hossa se Sharpem do sestavy :)

voNt napsal

.. tak letos u nas klasicky dost povyku pro nic. Mrzi me jmena jako Regehr, O'Byrne, Torres, Smithson .. byla prakticky vsichni skoro zadarmo a kazdy z nich by u nas byl platny. Je pravda ze obranna faze letos bracuje dobre, ale i tak.. je zde riziko zraneni atd. Gaborik, Jgr atd .. vubec by se k nam nehodili. Normalne by se m itaky moc nelibilo, ze mame Gaborika v divizi, jenze pristi rok to preci bude vsechno jinak .. Vubec s tim Gaborikem je to usmevne .. Skoro si vybrecel trejd z MIN a ted je skoro zpatky. I kdyz vymenu do mIN by ted myslim i uvital.. ;) Tvari se sice, ze i CLB je ted dobry tym .. ale co mu zbyva, ze? .. :D

shaacul napsal

Caruth uz myslím smlouvu má. Johns by končit mohl, studuje 3 nebo 4 leté studium? Mám pocit že na amerických colage ie běžnější 3 leté studium a Johns má akorad 3 roky za sebou. Mimochodem v leté by to mohlo být zajímavější, týmy budou mít možnost vykoupit 2 své hráče bez toho že by se jejich plat počítal do stropu.Počítám že Hawks si lehce uvolní ruce s Montadorem a Oleszem, jiné tymy budou ale nucené tnout do živého aby se udržely pod stropem. Dobře na tom není Minnesota, Vancover nebo třeba Tampa. Takže ufa by mohli být hráči jako Heatley, Both nebo i Lecavalier. Uvidíme.

Mirek napsal

2 Neč, právě na tom asi selhala Bowmanova snaha přivést nějakého dalšího obránce do zásoby. Hawks nemají draft ve 2. ani 3. kole, takže jsem v tomhle směru letos limitovaný... Jinak Bowman řekl novinářům, že dvě drobné výměny byly hlavně proto, aby měli Hawks prostor pod hranicí 50 kontraktů (každý klub může mít v jeden moment maximálně 50 hokejistů pod smlouvou). Gotovets smlouvu nemá, Sauvému končí v létě. V juniorech končí Ross, mladý Broadhurst, Carruth a mluví se o tom, že by mohl předčasně odejít z university obránce Stephen Johns. A se všemi se určitě počítá.