3/4 TRADE DEADLINE

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Vzhledem k tomu, jakou má letos Clowe formu, tak bcyh řekl, že na jeho výměně San José docela vydělalo. Zajímavá výměna mezi Dallasem a Coloradem, Vincour za Gaunce... Jágr je pro Boston posila, mimo 1. kolo za něj nedali nic a to 1. kolo bude jenom, když postoupí do finále konference, takže nejvýš stejně 27. celkově. Pomůže jim, pokud se srovná s tím, že bude mít menší roli (což mu navíc pomůže aby mu nedošla šťáva jako loni). Ale myslím, že udělali dobrý obchod.

Mirek napsal

Tak Bowmanovy výroky jsou klasické, to říká většina z těch klubů, který jdou do playoff. Že uzdravený hráči jsou vlastně posily zadarmo, že věří svému týmu, že stávající výsledky je naplňují dobrými vyhlídkami atd. atd. To je jen pro snížení očekávání pokud nic nevyjde, na to bych moc ohledy nebral. Pravda je, že o Chicagu se mluví často v souvislosti s velkými jmény a málokdy to vyjde. Teď se zase zdá, že měli zájem o Iginlu, o Jardu, ale nic. To si ale říkají i jinde. Co mě zaráží, je fakt, když Jaeckel píše, že nabídka Hawks za Jágra byla zásadně lepší než ta od Bostonu. Nevím, co si pod tím mám představit, ale překvapilo by mě, kdyby Hawks nabídli volbu v 1. kole...

Neč napsal

Roy už je ve Vancouveru za volbu ve 2. kole draftu a Kevina Connautona (23 lety hrac na mirne nadprumerne urovni AHL). Podle mě by Roy u nás měl lepší spoluhráče a na 2. centra by v klidu měl. Pokud bysme dali podobnou protihodnotu, tak bych ho bral všema deseti. Handzuš nás podle mě nijak nevytrhne. Asi se od něj očekává, že bude chodit na led v případě kdy bude třeba vyhrát buly a uklidnit hru, případně udržet stav... Ale podle mě si nejspíš moc nezahraje.

Mirek napsal

Morrison, Pahlsson, Johnson, Madden, Mayers, uvidíme, kam se mezi tyto hráče Handzuš zařadí. Má za sebou řadu povedených sezon, tak snad v sobě ještě něco najde. Jinak Bouwmeester mě překvapilo, Calgary za něj teda moc nedostalo. Chápu, že má plat jako kráva, ale ani Cundari, ani Berra nejsou nic extra a zrovna letos hraje Bouwmeester dobře, čekal jsem teda víc. Jsem hodně zvědavej na to, co získá San José za Clowa, je to sice dobrej hráč, ale letos nedal ani jeden jedinej gól........