ZOH 2014

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Beru to stejně, je to výmluva a nesmysl. Asi je to jiné, když člověk přemýšlí nad sestavou takovou dobu vlastně neustále, ale i tak. Těžko čekat, že Erat rovnou naskočí do druhý lajny, stejně to budou muset trochu překopat, takže ta stylová podobnost (kterou teda moc nevidim) je nakonec k ničemu. Nečekal jsem, že Hudlera vezme, teď už by to taky nedělal, jen si tam budou vzájemně něco dokazovat, to nedělá dobrotu. Ale Erat, kterej rok nedal góla, to je teda pecka. Co člověk to názor, ale vzal bych asi Kováře nebo Vrbatu, myslím, že jako náhradníci, kteří můžou zaskočit v případě potřeby, by byl užitečnej jeden i druhej…

David napsal

Je to jen chaba vymluva, proc i pres velkou podporu fanousku, nechce vzit Hudlera. Hudler hraval v Detroitu treti lajnu a v Detroitu obecne na defenzive makaj vsichni. Navic v pripade, ze se utoku nebude darit davat goly, a to se zrejme da cekat, Hudler, vzhledem k zivotni forme, by byl i alternativa do prvnich dvou lajn. Nu co, kazdy trener ma sve oblibence a s Hudlerem tak po Ruzovi vyjebal i Loiza. Ale jeden hrac by repre stejne nespasil.

Mirek napsal

Se Šmídem bude místo Kaberleho podle mě hrát Gudas nebo Rozsíval. A v útoku jsem myslím viděl Hanzala ve čtvrtý a Novotnýho s Hemským navíc, v Top 9 bude někde Nedvěd. Jo, teď koukám na iDnes:

Takto měly původně vypadat české útoky v Soči: Jágr, Plekanec, Červenka - Voráček, Krejčí, SOBOTKA - Nedvěd, Eliáš, Michálek - Frolík, Hanzal, Palát. Na soupisce jsou ještě Novotný a Hemský. „Krejčí byl nadšený, že by ho měl nalevo. Jsou kamarádi. Je to strašná škoda“
http://oh.idnes.cz/nahradi-zraneneho-sobotku-na-oh-v-soci-jiri-hudler-fv6-/zoh-hokej.aspx?c=A140203_153452_zoh-hokej_ald

Hudlera nevezme, takže co teď s tím. Asi jak píšeš, Eliáš do druhý a buď do třetí Hemský k Michálkovi a Nedvědovi, nebo tam posunout Hanzala, Nedvěd zůstane nalevo, Hemský navíc a Novotný se posune do čtvrtý. No těžko říct, každopádně Erata letos snad nééé

chameskane napsal

ok, presvedcil si me:D Ja to bral tak, ze mi prijde treba Tavares lepsi vudce nez Crosby, nebo alespon ma blize k JTmu. Ale ja mel jasno uz dlouho dopredu, ze C by mel mit Toews. Neni proste v nhl lepsiho centra a kapitana, alespon pro me.

A St.Louisovi sem ani moc neveril, ze se dostane. On by hral se Stamkosem, ale se Stamkosem se asi nepocitalo?(nepocita?) na pozici centra. Centry asi budou Crosby, Getzlaf, Toews a Bergeron. A kdyz meli vzit jednoho z nich na kridlo, tak vzali Stamkose. Takhle sem si to zduvodnil ja

Mirek napsal

Ktomu Hallovi, kdyby nehrál v Edmontonu, tak by měl do repre blíž. Podle mě je tam z nich nejlepší a doufám, že mu vydrží při jeho herním stylu zdraví a bude mít dlouhou a úspěšnou kariéru. Toho bych do Chicaga bral hned :)

Pro Girouxa a St. Louise bych v repre místo našel, na to třetí bych se asi rozhodoval mezi Hallem a Staalem. Ale rozdíly mezi hráči na téhle úrovni už jsou tak malý, že to stejně záleží na osobních pocitech… Neal má skvělý čísla a není tolik na očích v médiích, to mu trochu ublížilo. Kunitz by asi bez Crosbyho nejel, je to dost dobrej hráč, ale přes hranu ho přecijen poslalo to, že si se Sidem rozumí, to člověk nemůže snadno ignorovat.

A mezi Tavaresem a Toewsem je zásadní rozdíl v tom, že když se Toewsovi nedaří v útoku a nesbírá body, tak je aspoň pořád platnej při hře do obrany. To je od kapitána důležitý, že v době kdy nemá formu, tak je pořád platný a jde příkladem. Tavares je zase lepší tvůrce hry, když se mu ale nedaří, tak je to prostě jen čekaní na to, kdy se zase rozjede (a to bývá brzy). Jako kapitán Kanady pro mě nepřipadá v úvahu, je ještě o dva roky mladší než Toews a kromě jednoho zlata z MSJ a výhry na Spengler Cupu nemá snad žádný týmový úspěch. Crosby a Toews mají oba Stanley Cup, zlato z MSJ, zlato z olympiády ve Vancouveru, tituly z juniorské/univerzitní soutěže…