ZOH 2014

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

V nominaci Norska nechybí Mathis Olimb, který odehrál před třemi lety sezonu na farmě v Rockfordu (10+22 v 60 zápasech). Chicago s ním podepsalo smlouvu po minulé olympiádě v Turíně, do NHL se ale neprosadil a ze zámoří se po roce vrátil zpět do Frölundy. V sestavě je také další tradiční reprezentant Jonas Holos, obránce, kterého Blackhawks pozvali před pěti lety na kemp nováčků, jeho klubu jej ale odmítl pustit a na draftu si jej stejně o pár týdnů později vybralo Colorado, kde pak stihl 39 zápasů (0+6). Teď hraje prvním rokem v KHL za Jaroslavl.

Karlos napsal

V zasade mi vadi akorat to,ze nejede HUDLER,Vrbata,Hejda a Kindl,misto by bylo,Krajicek,Nedved a Kabelka je akt ziufalstvi,ane Gudasem si nejsem jistej na tech letistich,ale pred klec dobry,celkove sme bruslarsky pomaly a bez toho to nejde,jestli tam nekdo z hracu nechyti fazonu a nepotahne celej mancaft,pomasirujem brzy dom..na druhou stranu na obranu Lojzy,ve srovnani se svet.elitou sme fakt kvalitou i poctem pozadu a jeho prostor manevrovani je malej....ale ten Hudler je neodpustitelnej....

Neč napsal

Hudler, byť o jeho morálních kvalitách mám jisté pochybnosti, by v tom týmu k současný formě a vzhledem k tomu jaký další hráče do útoku, by rozhodně měl být. Já osobně bych rozhodně bych radši vzal Poláka místo Barinky a Hejdu místo Krajíčka, Kaberle dejme tomu, přecijen je to asi ofenzivnější obrácne, kterých moc nemáme a je tam předpoklad pro přesilovku, to si mylím, že se obhájit dá. S brankářema problém nemám, tam v současný době není moc z čeho brát a patrně pojede to nejlepší co máme. V útoku si myslim, že Nedvěd tam být nemá, možná bych vzal Vrbatu, s Hanzalem by jim to jít mohlo. Krom toho Krajíčka, Barinky a Nedvěda tam podle mě žádnej extra úlet není. Lojza si nese sám kůži na trh, ale v porovnání s ostatními týmy si myslím, že čtvrtfinále pro nás bude konečnou, rád bych se pletl, ale podle mě tenhle tým na víc nemá.

Mirek napsal

berry, myslím, že urážky tohohle typu tady nemají co dělat.

K nominaci, no myslím, že to mohlo být horší. Je tam pár WTF momentů, ale třeba Barinka ve mně nevyvolává zoufalství. Je tu sice řada dalších hráčů, kteří tam mohli být místo něho, Hejda, Čáslava, Kindl, ale ok… daleko menší důvěru mám v Tomáše Kaberleho a hlavně Lukáše Krajíčka. Pamatuju si na finále 2010, když Hawks rozdělili svoje nejlepší útočníky do tří lajn, tak aby vždycky alespoň jeden z nich hrál právě proti Krajíčkovi a výsledek znáte. Netvrdím, že je to zoufalec na bruslích a že hraje pořád stejně jako před 4 lety, ale vůbec mu teda nevěřím. Vepředu mi chybí Jirka Hudler, to je jasný. S Nedvědem nemám větší problém, asi bych našel lepší hráče než Novotnýho, Červous je mi krajně nesympatickej a Michálek má tragickou formu, ale tak v zásadě proč ne. Chápu, proč neberou Vrbatu a kdo jinej by tam mohl být, když je Hertl zraněnej? Fleischmann, Tlustý, Kašpar, Kovář? Útok mi až na toho Hudlera přijde ok. No a v brance mám delší dobu stejnej názor, ať už bude chytat Kovář nebo Salák, tak jsem v klidu, Pavelec v současný formě snad zůstane jen na tribuně. V reprezentaci snad nikdy moc nezklamal nebo jsem na to zapomněl, ale stejně, vsadil bych Kováře.

shaacul napsal

To ze nejede Hudler se moc nedivim, doplatil podobne jako v Americke nominaci hraci kteri jsou dobry, ale manazerum a trenerum se nehodi do prvnich dvou formaci a pochybuje se o nich ze zvladnou hrat na jinych pozicich nez v klubech. Podle me poprve na olimpiade co se cesky tym rozhodl nepostavit svuj all-star tym ale tym po vzoru klubu z NHL. podobnym stylem to stavi Kanada a Amerika uz delsi dobu.
Musim priznat ze vubec, ale vubec nesleduju extraligu. vim ze se Nedvedovi dari, ale beru to spise jako znak nizke kvality ligy, nez vysoke kvality tohoto konkretniho hrace. Barinka byl za posledni 2-3 roky, slovy naseho byvaleho prezidenta, pod mou rozlisovaci schopnost. Podobne je na tom Kaberle na Kladne.
Mit spickoveho brankare (o cemz v soucasnosti bohuzel pochybuju) tak reknu ze mame dobry defenzivni tym, Frolik, Hanzal, Novotny, Sobotka, Krejci bud jsou nebo dokazi byt spickovy bottom-six hraci. Zato to co ma za nas davat goly me docela desi, spiz nase prvni utoky (a obrany) budou hodne golu dostavat.

chameskane napsal

Brankáři:
★ Ondřej PAVELEC - Winnipeg Jets
★ Jakub KOVÁŘ - Avtomobilist Jekatěrinburg
★ Alexander SALÁK - SKA Petrohrad

Obránci:
★ Marek ŽIDLICKÝ - New Jersey Devils
★ Zbyněk MICHÁLEK - Phoenix Coyotes
★ Tomáš KABERLE - Rytíři Kladno
★ Radko GUDAS - Tampa Bay Lightning
★ Michal ROZSÍVAL - Chicago Blackhawks
★ Ladislav ŠMÍD - Edmonton Oilers
★ Michal BARINKA - HC Vítkovice Steel
★ Lukáš KRAJÍČEK - Dynamo Minsk

Útočníci:
★ Jaromír JÁGR - New Jersey Devils
★ Tomáš PLEKANEC - Montreal Canadiens
★ Roman ČERVENKA - SKA Petrohrad

★ Aleš HEMSKÝ - Edmonton Oilers
★ David KREJČÍ - Boston Bruins
★ Patrik ELIÁŠ - New Jersey Devils

★ Jakub VORÁČEK - Philadelphia Flyers
★ Vladimír SOBOTKA - St. Louis Blues
★ Milan MICHÁLEK - Ottawa Senators

★ Michael FROLÍK - Winnipeg Jets
★ Martin HANZAL - Phoenix Coyotes
★ Jiří NOVOTNÝ - Lev Praha

★ Ondřej PALÁT - Tampa Bay Lightning
★ Petr NEDVĚD - Bílí Tygři Liberec

Co na to rikate?