Hlavní Luxmore, Rehman
Čároví Gawryletz, Murchinson
Duncan Keith

Blackhawks uspěli v odvetě s Detroitem

Chicago postavilo do druhého střetnutí s Detroitem silnou sestavu a se svým soupeřem si poradilo snadno 6:1. Skóre otevřel už v 6. minutě dorážkou Hartman a na 2:0 ještě v první třetině zvýšil šťastnou tečí Desjardinsovy střely Hinostroza. V přesilovce pak přidal další gól po perfektní ráně Richard Pánik, spolu s mladou kometou Alexandrem Fortinem jeden z nejvytíženějších hráčů Hawks v letošní přípravě. Právě Fortin se také zapsal mezi střelce, když z ostrého úhlu překonal Howarda ve 47. minutě. O zbývající zásahy se postarali tečí Panarinovy střely Schmaltz a v přesilovce Anisimov, jemuž Forsling předložil puk do prázdné branky. V utkání za Chicago nebodovali pouze Kane, Seabrook a Tootoo s Van Riemsdykem. Do zápasu naskočil také obránce Duncan Keith, který kvůli zranění vynechal Světový pohár.