Hlavní Meier, Pochmara
Čároví Mach, Pancich
Patrick Kane slaví rozhodující branku

Patrick Kane rozhodl prodloužení proti Buffalu

Přestože Blackhawks přestříleli svého soupeře v první třetině 20:6, na výhru proti Buffalu se nakonec pořádně nadřeli. Po přestávce byl stav vyrovnaný 1:1, když na Folignovu trefu odpověděl pěknou individuální akcí Hartman. Sabres pak dvakrát získali vedení v přesilovkách, Hawks se však vždy dokázali dotáhnout. Krátce před koncem druhé třetiny překvapil Crawforda u tyčky Okposo, jenže hned v následujícím střídání dorazil z otočky zblokovanou střelu Kempného Anisimov. Slibný závěr třetiny pak pokazil faul Seabrooka, který hasil Eichelův brejk, právě tahoun hostujícího celku ale po návratu ze šaten využil přesilovku a zajistil Sabres další náskok. Ten potřetí v zápase vymazal opět Anisimov, už v počínající hře v šesti se nejlépe zorientoval na brankovišti a radoval se ze svého 18. gólu v sezoně. V prodloužení vystřelil 10. výhru Hawks v řadě nad Sabres rodák z Buffala Patrick Kane, Anders Nilsson už na jeho dorážku Toewsovy střely neměl šanci. Doplněno: Duncan Keith zaznamenal jako třetí obránce v historii klubu 400. asistenci.

Poprvé za Blackhawks, a teprve podruhé v kariéře v NHL, nastoupil osmadvacetiletý útočník Spencer Abbott. S 21 body (8+13) ve 30 utkáních nejproduktivnější hokejista farmy v Rockfordu odehrál při svém chicagské debutu 8:34 a připsal si jeden střelecký pokus. Hawks Abbotta získali před dvěma lety z Toronta výměnou za TJ Brennana a šikovný hokejista se ve zbytku sezonu zařadil mezi klíčové hráče IceHogs. Minulý ročník strávil ve švédské Frölundě, kde nasbíral 35 bodů (14+21) ve 42 střetnutích, playoff se mu však nevydařilo a v létě se vrátil do Rockfordu.

Zatímco Abbott zamířil do NHL, opačným směrem Blackhawks odeslali Tylera Motta (21). Ten odehrál v Chicagu 33 zápasů, ve kterých vstřelil čtyři branky a na tři přihrál. Za IceHogs si Motte zahrál už loni po konci své úspěšné univerzitní kariéry v Michiganu a v součtu se závěrem základní části a playoff zaznamenal 7 bodů (4+3) v osmi utkáních.