Hlavní Kowal, McCauley
Čároví Cameron, Mach
Tomáš Hertl při klíčovém okamžiku utkání

Tomáš Hertl rozhodl v závěru zápasu o výhře Sharks

Po přestávce k Utkání hvězd se Blackhawks představili v San José a přestože ještě dvě minuty před koncem drželi vyrovnaný výsledek 1:1, dva body zajistil domácímu celku uzdravený útočník Tomáš Hertl. Chicago mělo na začátku třetí části trochu více ze hry, postupně jej ale Sharks zatlačili a Crawford si připsal několik těžkých zákroků. Jenže v končící 58. minutě se rána Burnse odrazila od zadního mantinelu a od hostujícího gólmana do brankoviště, kde puk dorazil právě český hokejista. O jedinou trefu Hawks v tomto utkání se postaral střelou z pravého křídla Dennis Rasmussen. „Potřetí v řadě se nám stalo to samé. Musíme být trochu chytřejší. Když je skóre takhle vyrovnané a hrajeme venku, neměli bychom prohrávat. Přinejmenším se musíme snažit udržet to do prodloužení a tam rozhodnout,“ prohlásil švédský forvard, který se trefil počtvrté v sezoně.