Hlavní Hanson, Watson
Čároví Devorski, Shewchyk
Patrick Kane se doma v Buffalu opět střelecky prosadil

Blackhawks potvrdili svou dominanci nad Buffalem

Chicago potvrdilo, že se mu proti Buffalu daří a svého soupeře porazilo v celku poklidném utkání už pojedenácté v řadě. Evander Kane sice několik vteřin před první přestávkou zblízka srovnal, dalších 25 střel ale Scott Darling pochytal a hosté postupně navýšili skóre až na konečných 5:1. V polovině zápasu překonal Lehnera z pravé strany Marián Hossa a Pánikovu střelu poté dorazil kapitán Jonathan Toews, který si minule proti Oilers připsal 600. bod v kariéře v NHL. Ve třetí části přidali Hawks další dvě krásné branky. Po chybě Sabres v rozehrávce zakončil pohlednou kombinaci Anisimov a když dostal před Lehnerem spoustu prostoru Patrick Kane, domácího gólmana pohodlně vymíchal. Pro Kanea to byla 20. letošní branka a stal se tak prvním Američanem, který na tuto metu dosáhl v každé ze svých prvních 10 sezon v NHL. „Vždycky mám radost, když se mi v Buffalu podaří vstřelit gól. (…) Hrajeme náš nejlepší hokej, když můžeme točit čtyři útoky a všechny jsou produktivní. Nemusíme se pak soustředit na to, kdo proti nám stojí a ve třetí třetině to už umíme zavřít,“ pochvaloval si Kane.