Playoff 2018

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Neč napsal

Upřímně přeji Carcillovi uzdravení a co nejkvalitněji ztrávený zbytek života a nedivím se mu, že žehrá na NHL, v jeho situaci by to asi každý viděl stejně. A určitě je velmi dobře, že se snaží o osvětu v tomto směru. Ale každému kdo má zdravý rozum musí být přeci jasné, že otřesy mozku mohou způsobit jeho poškození a hra na hraně maximální tvrdosti se na každém v budoucnu podepíše. Ale je to zároveň od něj i trochu pokrytecké, protože způsob jakým hrál především on je přesně to co by měla NHL vymýtit. Tak trochu střílí hlavně do vlastních řad... Je mi ho sice líto, na druhou stranu podle mě znal rizika a přesto si zdraví ničil dobrovolně sám. Mnohem víc mi je líto, lidí, kteří za za svůj zhoršený zdravotní stav nemohou.

shaacul napsal

Friedman napsal po skončení play-off, že by mu dávalo smysl výměna Hossa za Darlinga, s tím že Carolina bude platit část peněz.
Pravda je že Darling hrál v Chicagu dobře, ono se jinak chytá doma, s pozice dvojky, než když jsi jednička a dostaneš velké peníze.
To co se děje s Crawfordem je ale divný, připomíná mě to problémy Bickella a Hossy, ty také vynechávali hodně zápasů, bylo okolo toho hodně dohadů a nakonec oba museli s kariérou ze zdravotních důvodů skončit.

Mirek napsal

Pokud by Carolina neplatila alespoň část, tak je pravděpodobný, že tím končí Crawford. Buď kvůli zdraví podobně jako Hossa anebo třeba Islanders. Jenže má NTC, stejně jako bude mít brzy AA (tuším, že bude v platnosti od 1/7). Radši bych do toho ale s Darlingem nezabrušoval, je to velký risk. Bohužel u CC asi nikdo neví, jestli se dá na sezonu do kupy a vydrží celý rok pohromadě. A od toho se odvíjí všechno další…