1. kolo: MINNESOTA

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Třeba Edmonton nebo Colorado se Blackhawks v rychlosti vyrovnali, ale v playoff na Západě asi jinak nikdo. Největší respekt mám k Anaheimu a St. Louis, samozřejmě nikoho nepodceňuju a nechci si vybírat, ale Detroitu jsem fandil. Ať už to dopadne jakkoli, myslím, že proti nim mají Hawks větší šanci a chci ještě poslední derby v playoff v konferenci než půjdou na Východ. Tak jako tak bude derby v Cali, LA čeká buď na San José nebo na Anaheim. Viděl jsem v noci obě prodloužení, Detroit zahrál u vítěznýho gólu podruhý stejný signál po buly a vyšlo to. Nechápu, jak se ale Wings rozpadli po hrubce Filppuly a gólu na 2:3... Rangers s Washingtonem bylo prodloužení na plný pecky, viselo to několikrát na vlásku, než se Ribeiro protlačil přes Moora k dorážce, tak tam už chvíli předtím zachraňovali šanci na brankový čáře. No a pak se člověk podívá na zápasy MS ve skupinách :wacko: :death:

Mirek napsal

Jinak ten článek je trochu mimo, týmy mají omezenou dobu „spotřeby“, ale trenéři ne? Canucks jsou neoblíbení proto, že v posledním zápase hrál Henrik jen jedno střídání? A gólmani už jsou ve Vancouveru taky vyčerpaný téma. No, je to názor. Můžu s tím souhlasit, ale zdůraznil bych jiné faktory. Každopádně u Canucks bude v létě dusno, neříkám, že to nutně musí rozstřelit, ale nějak cestu ven najít potřebují... anebo ne :evil: