1. kolo: MINNESOTA

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Neč napsal

Taky jsem viděl jen záznam, ale podle komentů to vypadá, že se ten zápas asi podobal tomu 2. v Chicagu a Min podle všeho nebyla tak aktivní jak v minulym zápase. Corey zasloužená nula, jinak klasika, výborný oslabení, mizerný přesilovky... San Jose je ve druhym kole, viděl jsem konec jejich dnešního zápasu a Van měl trochu smmůlu na hodně přísný vyloučení, minimálně tentokrát určitě. Takže pokud postoupíme, tak dostaneme jednoho z dvojice SJS, DET, chtělo by to vyhrát už v pátek ráno v Chicagu, abysmě měli alespoň chvilku na odpočinek...

Mirek napsal

Nedělní výkon byl marnej, jen díky Crawfordovi to nebylo v půlce zápasu o tři góly. Líbil se mi včera v poli snad jen Hjalmarsson, obzvlášť Keith a Seabrook se mi zdáli jak po flámu. Nechápu, že se o přestávkách nic nezměnilo, že vypadali, že se nechali zastrašit... v Chicagu do to šli daleko důraznějš. Na druhou stranu si Wild nevypracovali žádný velký šance z přečíslení nebo nějaký extra kombinace, bylo to spíš vypracovaný a z dobrýho forčeku. Rozhodující gól je blbej, ale přišlo mi na první pohled, že to Zucker trefil tak, že i kdyby tam Crawford stál jak měl, tak to stejně projde. No nic, nikdo asi nečekal, že vyhrajou každý zápas, musí se z toho ale poučit, tenhle výkon (mimo posledních pěti minut třetí třetiny) jim úspěch nepřinese.