2. kolo: DETROIT

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
voNt napsal

.. to byl paradni zapas. Nakonec jsem uz ale nemel silu na OT, ale nejaka ta spravedlnost fakt jeste je. Uz jsem vytuhnul o druhe pauze, pak me probral ten GTG .. Uplne zbytecna chyba Oduyi. No ale co predvedli ti rozhodci, katastrofa! Uplne stejne, jak ten druhej zapas. Vzdycky si vybrali nejakej nahodnej zakrok a ten potrestali .. No a u toho konce? Pure djoke .. to uz jsem si rikal, ze nas tam proste nepusti .. Jinak super vykon .., bylo videt, ze kdyz hraci chteji, tak dokazi pritvrdit. No, bude to potreba. .. aaz na ty presilovky. V nadeji jsem zil, ze se neco od 2heho zapasu zmenilo, ale vubec nic. Problem vubec dostat puk do utocneho pasma. V 5v5 problem neni, ale v 5v4 obrovskej. Dale jedna vec je prohravat buly .. to se muze stat. Nechapu ale pak, jak porad muzou jkazit ty nahravky (treba i na dva metry). Prislo mi, ze oni jedou podle nejake naucene sablony, 2 hraci si to porad davaj na modre, i kdyz u nich sou 2 hraci DET. Logicky tam nekde musi byt volny nas hrac .. ne, oni si to davaj az to ztrati. Strasne zbrkle si to nahravali, stacilo treba naznacit strulu (prihravku) a az pak to dat. Proste bes. nakonec to muze ale byt vyhoda, to je asi totiz tak jedina vec, co by proti nam mohli LA podcenit :lol: