2. kolo: DETROIT

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
Mirek napsal

Konečně trocha radosti! Seabrook byl dnes o hodně lepší, Hammer opět vynikající, obrana fungovala dobře. Crawford s tím možná někdy trochu bojoval, ale zvládl to v pohodě. Bickell zase výbornej. Naštěstí je vytrhla přesilovka, konečně vyhráli vhazování a pak si to sedlo perfektně. Detroit mohl pokaždé vyhodil, ale nepovedlo se jim to, Hawks toho využili dokonale. Shaw opět ukázal, že umí skvěle tečovat puk ze vzduchu, to bylo perfektní. A Toews to snad protrhl. V Detroitu to bude v pondělí těžší, Red Wings doma vypadali hodně v pohodě a určitě se nechtějí vracet do Chicaga. Snad Hawks po tomhle neusnou a v Detroitu zabojujou, protože to bude určitě zase řežba. Dneska to bylo super, tohle jo! :thumbup: Tak ještě jednou a ještě jednou! :clover:

shaacul napsal

Verim tomu ze pristi zapas vyhrajeme ale celkove uz tomu moc neverim. Trochu se plni to co jsem rikal a nebyl jsem sam, v prubehu sezony - z Hawks je novy Vancover, tym pro President trophy ale ne pro play off. Navic naseho kapitana postihla velka dira ve forme, flustrace z nej jen cisi, mame smulu a nekteri dobre placeni hraci si to jen dobre odbrusli. Ctyri jmena cni a to Bickell, Shaw, Hjalmarsson a Sharp, tak doufejme ze Bickella znovu podepiseme a ze do toho tak nejde jen kvuli tomu aby si zajistil tucnou smlouvu. Podle me tenhle tym bude potrebovat prestavet, pravdepodobne pustit zilou i v managmentu. Mame mozna nejlepsi pr v soutezi ale frajerskym poplacavanim se po vlastnich zadech a rikanim toho jak jsou Hawks skveli tym, zadne silove hrace nepotrebuji, ze v presilovce nenajdou cestu k brance soupera nevadi a podobne se jen navysuje ocekavani a zvysuje sklamani.

maha napsal

Podle mne je to takticka prohra Blackhawks, Babcok a spol jasne vyhravaji mad Quenville a spol. 3 zapasy je to podobne a Hawks neumi zmenit system aby byli efeltivnejsi proti temer dokonale pozicni hre Wings. Zjednodusit hru, netahat to prihravkama po rozich, porad nekfo musi byt pred Howardem a klidne ho vic znervoznet. Bohuzel podle mne to wings pevne v rukou okud nezmenime hru. V presilovce spis stracime momentum jestli nejake mame. Nasi nejlepsi utocnici se nechavaji vyprovokovat a nekoncentruji se naproti tomu Zett a Dac vypadaji uplne v pohode.. Snad treneri neco vymysli.. Treba pomuze vyhoda stridani... Toews asi zaziva trosku lekci...

Mirek napsal

Už nevím, co k tomu říct. Snad všechno je špatně. Hawks mají minimum prostoru, nedokáží se prosadit ke své hře, i když se o to stále snaží, a hrát hru Detroitu neumí. Přesilovky jsou strašný, to musí být v takovýchto zápasech zbraň, ale z nich to akorát vysává morálku. Při přesilovce nebo oslabení prohrajou snad všechna buly. Detroitu to hodně pomáhá, Howard se nebojí puk přikrýt a ostatní se nebojí hrát na hraně, když jim z přesilovek nebo vhazování nic nehrozí. Hawks hrají pořád hodně na krásu a když už se chtějí tlačit do branky, tak je to od zadního mantinelu. Obránci se bojí střílet přes clonu, buď příklepem trefí první hráče před sebou nebo to hází zpátky do rohu. Pak na Howarda chodí jen čisté střely, které vidí a vyjede si. Chytá výborně a když už neví, co se děje, tak mu zase dvakrát pomůže tyčka. Hjalmarsson opět vynikající, Seabrook snad musí být zraněnej, podle toho jak (často) hraje. Hawks měli zase trochu víc ze hry, výrazně víc šancí, ale nedá se rozhodně říct, že by prohráli nezaslouženě. Detroitu hraje všechno do karet. Blackhawks mají lepší hráče, o tom jsem pořád přesvědčenej, ale to nic neznamená.