Draft 2013

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
David napsal

tedy Bickellova smlouva je pro me docela sok, snad management vi, co dela. Nechci malovat certa na zed, ale pro me je to klasicky scenar hrace, ktery zazaril, dostal smlouvu na pekny balik a pak se ho neslo zbavit. Velice rad se ale budu mylit. Nicmene byt to o mega mene a rok kratsi tak nereknu ani popel. Frolika skoda, libilo se mi, jak se popral se svoji roli v tymu. Jestli zacne trefovat branku, muze jeste leccos ukazat. Jsem rad, ze jde zrovna k jets a pripoji se k mym oblibencum dustinovi a andrewovi.

shaacul napsal

Bickell se dal podepsat za nizsi penize - v sezone. Jsem presvedceny ze na volnem trhu by mu dal nekdo vic, schvalne kolik dostanou Clarckson a Clowe a ti nejsou tak dobri. Vezmeme si kolik dosta pred letyl Byfuglien (9/3 roky) a to dal 19 golu v sezone a vubec se nehralo play off. Vymena Frolika byla jen o usetreni, je ho skoda, je to vybornej kluk, ktery zastane tu praci kterou mu das, myslim ale ze se bude davat sance hracum z Rockfordu, kteri budou hrat za 1/3 Frolikova platu. Pocitam ze Krueger o moc min nez bere Frolik nedostane. Nebyl by to McDonough kdyby se jeste na trhu s UFA nepokusil o nejakeho hrace, mista mame hodne. Na druhou stranu asi jen nejaka kratkodoba smlouva, za prve mame nekolik hracu 1-2 sezony od NHL a jsme jen 2 sezony od podepisovani novych smluv s Toesem a Kaneem.